Wpis z mikrobloga

dziwka to dziwka, nie wazne ktory wiek, jak twoje pokolenie lubuje sie w lampucerach ktore maja za zebami wiecej spermy niz resztek jedzenia to gratuluje, fajnie potem calowac swoja wybranke i czuc jak bys ssal fiuta polowie osiedla


@Mrbimbek: ja #!$%@?ę, skad wy sie bierzecie? :D Jakas laska ma ochote na seks, umawia sie z kolesiem i zostaje okrzyknieta dziwka. Rozumiem, ze jak kiedykolwiek calowales sie z nie-dziewica, to czules
  • Odpowiedz
  • 63
JA #!$%@? ALE BÓL DUPY. DZIWKE MACIE W BURDELACH ZA KTÓRA PŁACICIE. TO ŻE LASKA MA OCHOTE NA SEKS TO NATUALNA RECZ KAZDEJ KOBIETY. WYZWANIE ICH OD DZIWEK JEST #!$%@?. NIC IM NIE PŁACĘ ANI ONE NIE CHCĄ KASY WIEC SIE #!$%@? ZASTANOWCIE CO #!$%@?. PORTAL JAK KIEDYŚ PISAŁEM POWSTAL W USA I TAK GLOWNIE LUDZIE MAJĄ SEKSY. W POLSCE O BOZE KTOS SIE UMOWIL NA SEKS OJEJ PRZECIEZ TO DZIWKA SZMATA
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Ja bym uderzał w któregoś milfa. Im ktoś ma mniej lat tym ma więcej czasu. Mówiąc inaczej małolatkę łatwiej Ci "przełożyć" na inny dzień. Milf może nie być dostępna i Cie zwyczajnie skreślić. Małolata niby też (spalone okazje się mszczą) ale prędzej znajdzie czas w tygodniu. Tym sposobem pukniesz co najmniej dwie z listy :P
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: ja tędy tylko scrolluję ale... najpierw robisz na mirko głosowanie którą laskę wybrać, a teraz mówisz ludziom którzy się tu udzielili, że walisz ich opinie? Imponujące.
  • Odpowiedz
jak czytam takie rzeczy to niedowierzam xD brzydzilbym sie kogos takiego jak dziwki zwyklej


@sal3m: przecież on tu jest znany z tego, że nawet kotu sąsiada nie przepuści, jak kot nie zdąży #!$%@?ć na drzewo. Dla niego bez różnicy, kogo rucha, ankieta wyłącznie dla atencji.
  • Odpowiedz