Wpis z mikrobloga

@Psycho250: wyglądasz jak pokolenie osób urodzonych do 1985 roku. Walkman, Kelly Family, wykluczenie technologiczne, nieumiejętność dostosowania się do otaczającego świata, brak podążania za modą etc.
  • Odpowiedz
psychicznie tak jest.


@Psycho250: widać to na zewnątrz ¯\_(ツ)_/¯ Co charakteryzuje dodatkowo pokolenie to silne przywiązanie do rodziców i ich zdania. Charakterystyka generacji:

Wyznacznikiem przynależności była tutaj abnegacja, nonszalancki styl i sposób życia, bezbarwność. Często są to ludzie odrzucający świat wykreowany przez marketing i system, żyjący często bez celu, autorytetów lub po prostu z poczuciem "pominięcia" przez historię (podczas ich życia/młodości nie zaszły żadne znaczące procesy historyczne), cierpiący na "Weltschmerz", odrzucający
  • Odpowiedz
@Psycho250 jeśli serio 20 to prawdopodobnie jeszcze parę lat i będziesz ostrą żyletą. Jestem obserwatorem zmiany urody kobiet (takie zboczenie analitycznego umysłu) i mam wrażenie, że większość znanych mi dziewczyn o urodzie podobnej do Twojej zamieniła się w prawdziwe wampy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz