Wpis z mikrobloga

I to by było na tyle. Dyskusje o wyższości Coffee Lake nad Ryzen można odłożyć prawdopodobnie do grudnia: http://pclab.pl/news75683.html

Komuś się chyba za bardzo spieszyło, więc śmieszki z AMD trollują brak Intela w sklepach: https://www.facebook.com/amdpolska/photos/a.599304666797936.1073741828.591369877591415/1585617431499983/
#amd #pcmasterrace #komputery #gry
Labovsky - I to by było na tyle. Dyskusje o wyższości Coffee Lake nad Ryzen można odł...

źródło: comment_0UgGEinFzwDTBYYbZvWo51LQpVXzLajz.jpg

Pobierz
  • 7
@Labovsky: Intel zdecydował się na zabieg marketingowy, na którym stracą, ale oni mogą sobie na to pozwolić z takim budżetem. Nie chcą pozwolić, by Ryzen się przyjął na stałe. Ważne, że benchmarki na youtube się zgadzają. Na lodzie zostają normalni konsumenci, którzy porzucą opcję Ryzena na rzecz Coffee Lake (no bo w końcu lepszy) i będą czekać i czekać i czekać aż do przełomu roku. Do tego momentu Ryzeny mogą zjechać
@Labovsky: Te Intele miały wyjśc dopiero za pół roku i to pewnie w słabszych wersjach. Wszystko przyspieszono bo Ryzen ich zaskoczył. Tak jak pisze @Amasugiru teraz będa we wszelakich rankingach na 1 i tylko o to w tym chodziło. Jestem bardzo ciekaw co w nowym roku zaproponuje AMD. Jeżeli będzie to coś o te 15-20% lepsze niż mają i w tej samej cenie to będzie walka trwała dalej. Jak dają coś
@Amasugiru: @chanelzeg: @Labovsky: Ryzen zaskoczyl Intela XD. Prockow nie bedzie do grudnia albo do przyszlego roku. Niezle sobie pogadaliscie, kólko wzajemnej adoracji. Wroccie tutaj za dwa tygodnie to sie posmiejemy. Plyt z dnia na dzien przybywa tak samo bedzie z prockami jak to bylo zawsze z kazda nowa premiera. I jeszcze to bajdurzenie ze conowo amd gora. Choroba postepuje .
@BrevardStone: Ty myślisz, że dystrybutorzy sprzętu to sobie wymyślają historyjki o niskim inwentarzu albo o tym, że do Europy trafiły głównie jednostki bez K? Najwięksi retailerzy w USA sami odpowiadają klientom, że prędko ich zamówienie nie zostanie zrealizowane.

Procków jest mało, brakuje właśnie flagowych 8700K i 8600K. Ryzenów po premierze nie brakowało, bo jak nie było na morelach to były na x-komie czy innym proline (który sobie postanowił ustanowić cenę 2k
@chanelzeg Odświeżony Bulldozer zyskał 11%, AMD musiałoby mocno chcieć orżnąć klientów albo Ryzen musiałby być katastrofą jeżeli wzrost będzie mniejszy niż intelowe 10%.
@Amasugiru: Ryzenow nie brakowalo bo nikt dziadostwa nie chcial kupic. Tutaj jest popyt to brakuje. Skoro pytasz czy wiem co to skylake-x to raczej nie traktujesz mnie powaznie. Takze i ja Cie tak potraktuje. Piszesz pod tagiem #pcmasterrace a nie #komputerdopracy. Takze idz byc fangirl AMD gdzie indziej. Bo taki i9-7980 zjade thredrippera na sniadanie. Czyli sam robisz z siebie debila. Bo nagle cos od intela przebilo tak przemyslana strategie