Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi cisnących po Nawałce, argumentujących swoje zdanie jego błędami taktycznymi czy stylem gry. Ogarnijcie, że ten facet zmienił wszystko, nastawienie kadry, mentalność, diametralnie zmodyfikował treningi, zbudował profesjonalny i nowoczesny sztab techniczny, nauczył ponownie gry w piłkę zawodników zapomnianych, jak Mączyński czy Pazdan.

Ale #!$%@?, ważne, że popełnił błąd z nastawieniem na Portugalię i organizacją gry z Danią xD

#przemyslenia #pilkanozna #mecz #reprezentacja
m.....q - Beka z ludzi cisnących po Nawałce, argumentujących swoje zdanie jego błędam...

źródło: comment_9LdzYx7SnQAagNbzH6WGY7n96PzmU8Ds.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Pustulka: Gratuluję że masz odwagę tyrać mity o wielkich Nawałce i Bońku. Praktycznie cała kadencja Nawałki opiera się na formie Lewandowskiego, aż dziwne że Robert garba się nie narobił od występów w kadrze. Dodatkowo w końcu można powiedzieć że reprezentacja ma liderów, gwiazdy w każdej formacji, bramka: Szczęsny i Fabiański, obrona - Glik i Piszczek, pomoc - Krychowiak (była przerwa, teraz wrócił) i po części Zieliński, skrzydła - mimo wszystko
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Ale o co Ci chodzi? Przecież nie jadę po Nawałce, nawet napisałem że robi świetną robotę. Ja jedynie nie rozumiem tego zachwytu nad nim, twierdzenia że bata z gówna ukręcił :) Ma po prostu dobrą kadrę z prawdziwym liderem, czołowym zawodnikiem na świecie który na swoim garbie tę kadrę prowadzi.
  • Odpowiedz
@Minieri: @cross7676: przecież się nie ciskam. ;) o każdym można powiedzieć, że ma super moment i mu się trafiło, ale jakoś poprzednikom się nie trafiało, a właśnie Nawałce tak. nie wiem czy to szczęście, czy jest taki zajebisty, ale fakt faktem - jemu się udaje. i nie powinno się ani go za to mitologizować, ani tyrać.
  • Odpowiedz
Praktycznie cała kadencja Nawałki opiera się na formie Lewandowskiego, aż dziwne że Robert garba się nie narobił od występów w kadrze.


@Minieri: I dzisiaj nie było inaczej, zespół prowadząc 2-0 dał sobie wbić dwie bramki, a sam Lewandowski znów na ratunek - gol, jedna asysta i udział przy dwóch pozostałych. Trzeba trzymać kciuki, że Robert będzie w takiej samej formie w Rosji i za pomyślne losowanie by dwóch spośród 3
  • Odpowiedz