Wpis z mikrobloga

#szczepionkowcy #antyszczepionkowcy

Cieszy mnie obserwowanie dyskusji, gdyż można zaobserwować ciekawe zjawiska społeczne:

1. Demokracja i wolność to fasada za którą stoją totalniacy. Chcieliby nakazami ikarami zmusić ludzi do szczepień
2. Wartość życia. Ze śmiechu się skręcam gdy czytam argumenty o powrocie epidemi, chorobach, zarazach. To normalne. Czyżby szczepionkowcy bali się śmierci? Przecież to irracjonalne - każdy organizm na ziemi umiera. Człowiek też. A pełno tu ludzi bojących się śmierci.

#medycyna #przemyslenia #bekazprawakow
  • 51
że w tej sytuacji presja społeczna jest uzasadniona.


@nontepeto: Szkoda że taka sama "presja" i analiza nie jest adaptowana w innych aspektach w trosce o zdrowie bo z niewiedzy to wielu czyni - "z nieznanych powodów"
"Czynniki karcynogenne głównie z pożywienia, kosmetyków i środków czystości mogą powodować wiele „patologii” u niemowląt. Setki toksyn może być przekazywane z matki do płodu poprzez łożysko. Ze względu na ten aspekt możliwe jest pojawienie się
Czynniki karcynogenne głównie z pożywienia, kosmetyków i środków czystości mogą powodować wiele „patologii” u niemowląt. Setki toksyn może być przekazywane z matki do płodu poprzez łożysko. Ze względu na ten aspekt możliwe jest pojawienie się wiele stanów chorobowych w rozwoju dziecka (w tym raka)


@JaMam36lat: akurat o tym sie mowi ;>
ja akurat jestem w ciazy i gdziekolwiek sie nie rozejrze, wszedzie jest informacja, zeby uwazac na rozne kosmetyki, zabiegi kosmetyczne,