Wpis z mikrobloga

Dorzucam swoje pięć groszy do tego tagu. Moim zdaniem Daniel sie definitywnie skonczyl. Mkze epizodycznie- Halloween, wigilia, święta, Sylwester jeszcze zgromadzi więcej donejtow, ale to juz nie ten sam klimat. Streamy sa coraz krotsze. Nie ma fioletowych scian, ktore naprawdę tworzyly fajna atmosfere. Mnie te streamy nudza. Wejde na 2-3 minuty i zamykam youtube. Widziałam, ze liczba widzow nadal jest spora, ale donejty choć może czasem wyższe niż 3 zł, to jednak sporadycznie. Ogólnie myślę, ze takiego boomu jaki był na Magicala w wakacje juz nie bedzie. Dzieci w szkolach, nauka, zajecia dodatkowe, swietlica. A to oni głównie donejtowali. Kto starszy chcialby marnowac czas po zajeciach, po pracy na ogladanie bandy meneli. Szkoda, ze Daniel pozbywa sie najfajnieszych postsci- Guzik, Łysy, Seba, Małysz i teraz Arsen.
#danielmagical
  • 10
  • Odpowiedz
@Marcia_Here: Okres kiedy był Seba uważam za najciekawszy. Potem z Małyszem też zawali radę. Od kiedy nie ma Małysza nie oglądam już streamów. Może na kilka minut włączę zobaczyć co się dzieje i znikam. Nudy... Nie wróże sukcesu tej nowej akcji z zawodami w piciu dla widzów.
  • Odpowiedz