Wpis z mikrobloga

@kknnoo: Oprocz Solczaka i Ryzego jest wielu innych... Miedzy innymi Kot, dla ktorego sam mogles byc seksabawka... Rozwazam, ze mozesz byc jednym z tych z bordeline .. co tlumaczyloby natychmiastowe reakcje pocieszek-kondomek, obawiasz sie odrzucenia, co tlumaczyloby Twoj strach wobec mojej skromnej osoby ;)
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Dwulicowe inwigilatorki, ktore uwazaja sie za sprytne i nie widac na dluzsza mete nigdy nie beda dla faceta fascynujace.. Nie ma powodu, zebys dalej grala, tak. Pozostawiam z "meskimi" odpowiednikami..
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Świderku, nic się nie martw. @stopmanipulacji1111 obiecała, że na podstawie nieszczęść @cellista dozna profetycznego olśnienia, odczyta jej bełkot i zbliży się do prawdy w sprawie śledztwa Magdy Żuk w zastępstwie Prokuratury Jeleniogórskiej, która jest w spisku z różnymi .Markusami i innymi mafiami.
  • Odpowiedz
@1korner: A Ty Batoniku przypadkiem nie zakochałeś w niej (nim), bo podobno nikt nie marzy o niczym innym niż o spirytualno-fizycznym kontakcie z tą/tym osóbką/osóbkiem zwanym cellista?
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Zwróć uwagę jak zareagował kciukowaniem uznając brunhildę2 za swoją troliccę, chętną na rozgrzany trzonek ;) Zawsze lądował na podręcznych miękkich w kręgosłupie pocieszkach a przynajmniej na tym podchodząc Cię bazuje. Ja bym się obraziła...Reakcję uznaję za dezaprobatę za moje wczorajsze odkrywane karty. Woli kończyć w ramionach suki kota niż kata na kota.. Wyrażając lęk przed ucięciem trzonka co zasugerowałam... a może lęki związane z comming-aut i skrywanym dotąd homoseksualizmem?
Robienie
  • Odpowiedz