Wpis z mikrobloga

#laptopy #lenovo #lenovoy580
Mireczki sprzedaję laptopa i się zastanawiam, czy nie za tanio powiedziałem, bo znajomy nawet się nie targował, tylko stwierdził, że bierze...
Laptop Lenovo Y580 i7 3610, 16gb ramu ddr3, dysk 500gb 7200prm, gtx 660m głośniki JBL, full hd wyświetlach. Krzyknąłem za niego 400 funtów, z czego sam opuściłem za obudowę 20 funtów, więc łącznie 380 funtów.
Co o tym myślicie ?
P.S zdjęcia tej koszmarnej obudowy : zdj1 zdj2 zdj3 tutaj akurat wgniecenie od pokrywy matrycy ( górnej obudowy )
  • 12
@3330235: Laptopy nie są do grania, chyba, że w LOLa, ale litości, jak słyszę "Gamingowy Notebook" to mi się drobne nie zgadzają.
Mam Lenovo Y510 z i7, 8GB RAM itd. dałem 3200zł, a nie ma w graniu podejścia do starego blaszaka, którego sprzedałem za 1300zł z monitorem po kupnie Lenovo.

Na szczęście "na swoim" znów mam miejsce i stworzyłem sobie nowego potwora 3msc temu, czego życzę każdemu grającemu na laptopie.( ͡
@radziuxd to samo moj dobry znajomy, pamietam z 2 lata temu kupil jak8egos msi za 5k pln. Tak sie #!$%@? gotowal na bardziej wymagajacych grach, ze nie mozna bylo trzymac rak na klawiaturze bo parzyla. No i wyswietlacz, nawet 19 cali to przeciez jakas parodia w dzisiejszych czasach.
@3330235: Skoro taką cenę krzyknąłeś, to taką chciałes. Kupujący zadowolony, Ty zadowolony, po co się zastanawiać? Będziesz się teraz głowił nad 10 funtami na plus albo minus