Wpis z mikrobloga

@Please_Remember: Nie, to tylko zaklinanie rzeczywistości i pomówienia #neuropy, która się w tym lubuje. Co znamienne prawie w ogóle nie rozmawiacie merytorycznie i prawie wyłącznie wobec oponentów ślecie pomówienia, zniewagi, wycieczki osobiste i wszczynacie flejmy na mirko.

Poziom lewicowego szamba i agresji niczym u Antify.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo:

Nie, to tylko zaklinanie rzeczywistości i pomówienia #neuropy, która się w tym lubuje. Co znamienne prawie w ogóle nie rozmawiacie merytorycznie i prawie wyłącznie wobec oponentów ślecie pomówienia, zniewagi, wycieczki osobiste i wszczynacie flejmy na mirko.

A jak mamy merytorycznie odpowiadać na Twoje "wszyscy spiskują przeciwko nam" które nie jest niczym podparte poza Twoimi domysłami? Dyskusja na wydjemisięizmy to nie jest merytoryczna dyskusja.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: Jak na razie to wy tu tylko plujecie. Nie zamieściłeś w tym wątku niczego merytorycznego, wyłącznie wycieczki skierowane do bezpośredniego rozmówcy - mnie.

Podtrzymuję: jest to poziom agresywnej fizycznie i werbalnie lewicy, która o zgrozo wierzy jeszcze pyszałkowato w swoją wyższość intelektualną.
  • Odpowiedz
@Exideek: dzięki temu można powiedzieć że nie wstawia swoich tekstów które mają udowodnić tezę tylko odsyła do zewnętrznych. Trochę śmieszne miejsce na takie coś, ale jego kurnik i jego zabawki (ciekawe kiedy będzie wersja narodowców polkurnik.pl?), trudno też powiedzieć że pisze nieprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) po tym jak Macierewicz nas rozbroił a jednocześnie ciągle fika Rosji
  • Odpowiedz
@AtoMan: Kolejny raz łżesz i zaklinasz rzeczywistość. Jeśli nie jesteś w stanie ogarnąć jednego wątku to przypomnę, że zaczęło się od gołosłownych pomówień na Kurniku, w czym lubują się przedstawiciele KOD-u a autor pomówień na kurniku takich sympatii nie ukrywa.

#lewackalogika:
* lewacy i szerokie okolice typu KOD czy postkomuniści JAKO PIERWSI pomawiają bez dowodów: OK
* **zwrócić uwagę, że powyżsi pomówiają: wg. tych głupców to
  • Odpowiedz
@pejczi: Zostało to już zdementowane ale krzykacze - jak na manipulatorów przystało - oczywiście posługują się tylko pomówieniami i ignorują odpowiedź drugiej strony:
http://niezalezna.pl/204936-onet-mija-sie-z-prawda-szef-mon-komentuje-doniesienia-ws-generala-motackiego

Ja to widzę tak, że pożyteczni idioci robiący za agenturę pomawiają innych o bycie pożytecznymi idiotami i robienie za agenturę. Na co oczywiście można się spodziewać odpowiedzi "a nie, bo wy jesteście!". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Po pierwsze moj drogi, to nie sowiecka, a juz rzymska (divide et impera).
Po drugie to jak przeanalizujesz obecne rzady, to PiS stosuje stare bolszewickie metody rzadzenia panstwem, maja gdzieś konstytucje i prawo - i jak juz wspominales, sami dziela na lepszy i gorszy sort.
Po trzecie spojrz na link ktory wkleiles - on juz w samym naglowku pokazuje ci jak masz myslec. Co ty w ogole linkujesz? Uzyj myslenia indukcyjnego i samemu wyciagaj wnioski, a nie porywaj sie za prymitywnym dziennikarzem.

Ja nie wiem jak bedac narodowcem mozna popierac bolszewikow z PiSu..
Wskaz mi pozytywne zmiany jakie wprowadzil od poczatku kadencji MON, modernizacje armii jakie przeprowadzili. Bo poki co, to nie slyszalem o niczym poza
  • Odpowiedz
Po pierwsze moj drogi, to nie sowiecka, a juz rzymska (divide et impera).


@pejczi: Dziękuję, że wyjaśniłeś oczywistości, Captain Obvious. Tylko, że Rzymianie nie dopracowali tej metody tak jak Sowieci, a nawet służby carskie. Rzymianie wprost wspierali jedną stronę i traktowali otrwacie jako sojuszników. Od czasu do czasu co najwyżej zmieniali sojusze. Sowieci za to dopracowali metodę i potrafili wspierać skrycie lub po dwie (i więcej) stron. Często ich celem
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Nie, to tylko zaklinanie rzeczywistości i pomówienia #4konserwy, która się w tym lubuje. Co znamienne prawie w ogóle nie rozmawiacie merytorycznie i prawie wyłącznie wobec oponentów ślecie pomówienia, zniewagi, wycieczki osobiste i wszczynacie flejmy na mirko.

Poziom prawicowego szamba i agresji niczym u ONRu.
  • Odpowiedz
@Please_Remember: Łżesz. Podałem wiele, choćby:
* zaprzeczenie kłamliwego artykułu dot. gen. Motackiego, bo był jednostronny i ignorował stanowisko strony przeciwnej,
* opisywałem metody zarówno KOD jak i sowieckich agentur. Bez inwektyw za to opisałem ich sposoby.

Ty posługujesz się tylko pomówieniami i wycieczkami.
  • Odpowiedz