Wpis z mikrobloga

Kurde mam problem, wyłączyło mi #ps4 dwa razy z prądu w czasie gdy konsola była włączona. Teraz gdy włączam to jest napisane, że mam aktualizować z pendriva aktualizacje 5.0 (miałem już zainstalowaną). Odpali czy będzie problem i play na serwis? Dodam, że boje się teraz włączać bo przez ten tajfun jest ryzyko, że zaraz znów padnie prąd. Mam konsolę od premiery i taki przypadek trafił mi się pierwszy raz, boję się o najgorsze.
  • 5
@CzasPogardy Ja miałem dwa razy podobną sytuację (ostatni raz wczoraj), po wybraniu konta konsola się zawiesiła i po jakimś czasie wyłączyła, po restarcie nie reagowała - jedynym rozwiązaniem było wejście w tryb awaryjny i ściągnięcie z neta jeszcze raz aktualki iii ruszyło... Dziwna sprawa... Oby się nie powtórzyło...
@Skrzyno: zrobiłem tak jak ty ale nie pomogło, z pendriva nie chciało czytać a pobierajac ja przez tryb awaryjny instalowalo ja ale po włączenie konsoli nadal wołało o nią. Zmuszony byłem zrobić inicjacje konsoli od nowa, wszystko mi się usunelo ale działa. Szkoda mi moich wszystkich screenow i nagran( ͡° ʖ̯ ͡°)