Wpis z mikrobloga

  • 18
@Bambro trzeba wziąć pod uwagę to, że "większe" prawa do opieki nad dzieckiem przeważnie otrzymuje matka, dlatego takie kobiety z góry są skreślanie przez mężczyzn, którzy dzieci zazwyczaj nie mają i nie planują mieć. A samotny ojciec pojawia się w momencie śmierci małżonki, bądź kiedy kobieta to chodząca patologia, więc odpowiedź sama się nasuwa.
A jak jest facet, który ma dziecko, to może nawet o tym nic nie powiedzieć, bo zapewne
  • Odpowiedz
@Akayari nie wiem w sumie do czego się odnosisz, niewiele znam kobiet które zrezygnują z dziecka na rzecz jego ojca więc czyja to wina? 99% spraw kończy się przyznaniem dziecka matce nawet jak ojciec bardzo chce.

I dlaczego dziwnie? Bardzo dużo kobiet po 30 nie ma dziecka, więc wydaje mi się to normalne. Ja tam bym kobiety z czyimś dzieckiem nie wziął. Takim jestem facetem i tyle, tutaj nie ma co
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Muzułmanie to mają jednak łeb. Bierzesz żonę w wieku 9 lat i jeszcze masz szansę naprostować to co spieprzyli rodzice i wychować ją po swojemu. Zobaczcie ile konfliktów w związkach jest, bo "jej/jego starzy tak ją/go wychowali".

  • Odpowiedz