Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam już tego wszystkiego, konserwy bronią chrześcijaństwa, natomiast gardzą islamem. Lewactwo znowu ma ból dupy o to, że konserwy cisną islam, więc sami wyśmiewają chrześcijaństwo. Jakby tego wszystkiego było mało to idee chrześcijaństwa są jak najbardziej lewackie(miłość do wroga, jałmużna, wszyscy równi). Konserwy z tego co zauważyłem jadą również po żydach, a jak wiemy Jezus również był żydem. Poza tym Judaizm jest religią, która najbardziej pasuje do prawicy, natomiast chrześcijaństwo do lewicy, ale oni za wszelką cenę starają się robić #!$%@?ę z logiki. Jestem tylko ciekawy po co? Może, żeby tacy ludzie jak ja co nie mają co robić z czasem mogli się nad tym zastanawiać i irytować się jak można być na tyle #!$%@?, żeby przystać do prawicy/lewicy. Przecież nie trzeba nawet myśleć za bardzo, żeby dojść do wniosku, że najlepsza wszędzie od zawsze jest równowaga, skrajności nigdy nikomu nie wychodziły na dobre. Ciekawy jestem czy jeżeli jestem ateistą to przez wykopową społeczność zostanę zaszufladkowany jako konserwa czy jako lewak? W ogóle na podstawie jednej cechy już tak można stwierdzić? Często można zobaczyć mniej, więcej taką wymianę zdań:

Przykład 1:
-Popieram małżeństwa osób homoseksualnych bo...
-Lewak!

Przykład 2:
-Nie toleruję uchodźców bo uważam, że...
-? Teraz w sumie uświadomiłem sobie, że raczej konserw na wykopie nikt nie wyzywa, ale mimo wszystko drugi przykład zostanie uznany na konserwę.

Trochę głupio wyszło z drugim przykładem, ale to moje obiektywne odczucia. Chodziło o to, żeby zobrazować jak przeciętny wykopek ocenia czy ktoś jest z lewicy, czy z prawicy. Ogólnie to nie popieram ani #!$%@? prawaków, ani durnych lewaków. Sam co najwyżej brodzę w brodziku intelektualnym, jednak lewaki i konserwy to po prostu ameby umysłowe. Jakiś chory podział, którego dokonali idioci, a kolejni idioci się z nim utożsamiają. Może koledzy z obozu #4konserwy i #neuropa skończycie z tą głupią i bezsensowną przepychanką albo po prostu


#religia #polityka #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #przemyslenia #bekazlewactwa #bekazprawakow #bedziegownoburzaczyniebedzie
s.....6 - Nie ogarniam już tego wszystkiego, konserwy bronią chrześcijaństwa, natomia...

źródło: comment_IyRdWlAkvgnnSnsaGLnxgSAEbb1ZugMz.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@shinigami26: lol, toż mozna byc prawicowym ateistą, np ja sram ta wszystkie bajki religijne a uwazam sie za centroprawice
A co do podzialu to zauwazylem wiele punktow wspólnych ale jest istotna różnica-stosunek do Polski, to po stronie neuropy są zjawiska polonofobii typu Wolska albo polaczek czy niezrozumiały jad w stosunku do własnej ojczyzny
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: Czyli kolejny punkt, który mógłbym dopisać. "Konserwy kochają Polskę ponad wszystko, jesteśmy najlepsi, inne narody i nacje są gorsze, Polska dla polaków, kibole będą bronić kraju, wojsko obowiązkowe dla każdego." Natomiast lewaki tak jak sam zauważyłeś: "polsza co za wstyd, gówniany kraj, ludzie jeszcze gorsi, polaki robaki, cebulaki" - ciekawe tylko czy czasami nie zadają sobie pytań w stylu: "Ej, #!$%@? czy ja i moja rodzina też nie jesteśmy czasami
  • Odpowiedz
@shinigami26: nie zauważyłem nienawisci na wykopie do muzulmanow a juz do czarnych to serio, chyba Ci sie smieszne memy pomyliły z rzeczywistym stosunkiem do danej rasy/nacji
Kibole to co najwyzej bedą pladrować sklepy a obowiazkowa sluzba wojskowa to idiotyzm, co najwyzej jakies krotkie szkolenie obslugi broni, masz jakies dziwne wyobrazenie o konserwach bo walisz mocne chocholy
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: Kolego widzę, że najwidoczniej korzystamy z dwóch różnych wersji wykopu. Śmieszne memy to jedno, ich się nie czepiam, chociaż z drugiej strony jakby "obrażały" Polskę na pewno wykopki zaraz zrobiłby aferę. Ja mam dystans do siebie, swojego narodu i poniekąd oczekuję tego od innych między innymi również od muzułmanów, czy murzynów.
Twoje podejście typu

Kibole to co najwyzej bedą pladrować sklepy a obowiazkowa sluzba wojskowa to idiotyzm, co najwyzej jakies
  • Odpowiedz