Wpis z mikrobloga

Gdzie warto kupić używane opony zimowe? I jakie? Jeszcze maksymalnie dwa sezony(o ile nie jeden) bede je używał
Z góry dzięki za wskazówki
#samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elgahir: ni #!$%@? nie kupię używanych opon.
wyjątek to naprawdę pewne od kogoś ze znajomych czy coś. inaczej tylko nówki i ew po 3-4 latach sprzedanie za polowe ceny i niech inny frajer jeździ na starociach.

sprzedajesz auto? kup moze takie, zeby pasowaly do nowego. chyba ze bys sie przesiadal z pandy do a7
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: W tym jest problem, że nie mam pojęcia jakie kupie następne auto. Obecnie jeżdzę sedanem, a jest szansa ze bedę się przesiadał do SUV'a. Pewnym jest, że do dwóch lat na pewno je sprzedam, a może nawet i już po tej zimie. Więc kupować opony za tysiąc złoty mi się nie uśmiecha ;d
  • Odpowiedz
@elgahir: sam stałem przed podobnym dylematem, bo na wiosne kupiłem nowe letnie, a juz teraz sie zastanawialem nad sprzedaniem auta. tylko ze ja mam 205/55/16 wiec pasują prawie do każdego auta, wiec albo sobie bym zostawil, albo łatwo sprzedał. tu już musisz sam zdecydować, czy ryzykujesz czy nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elgahir: Patrząc na wygląd to są to opony raczej miejskie, bardziej na wodę niż śnieg. Kompletnie nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

ja mam fuldy i jestem zadowolony. tylko taktycznie kupiłem felgi 15" i nowa fulda wyniosła mnie 197zł za sztuke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z najtańszych to bym brał Dębice, albo właśnie Fuldy. dobre (letnie, nie wiem jak zimowe) są Hankooki, a tez nie
  • Odpowiedz