Wpis z mikrobloga

#worldofwarships #wows #mirkowows
ogłoszenie parafialne

Osoby, które do tej pory nie dokładały się do produkcji ropy zostaną delikatnie usunięte. Macie czas do północy żeby się poprawić ;)

Otwieramy rekrutację do Klanu:)
Idealny Klanowicz ma być uśmiechnięty, miły, pomocny, chętny do gry w dywizjonach i zbierania ropy #kuchwalemirko , a także pogaduszek na czacie i TSie
Miłość do Yamato i Wschodów Słońca będzie dodatkowym atutem #pdk
  • 19
skoro ma syna to chybs nie jest taki niedoświadczony....


@akiko: umie się to i owo ( ͡ ͜ʖ ͡)

jak ogarnę temat to na pewno się odezwę :)

Kolegów możesz podpytać o sposoby na nefkę #pdk


chodzi o to że mam różowemu podprowadzić cienie i podkłady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blogger: @akiko: Chodzi o rozmowę rekrutacyjną. Trzeba się wykazać. Pytania wymyślane na poczekaniu więc trzeba być dobrym w te klocki, pytań sporo, coś koło 30 schodzi na kandydata, ale ogarnięci raczej odpowiadają dobrze XD
Np: grasz na mapie Linia Tektoniczna, grasz Aobą, przewaga punktowa 600:300 na Twoją niekorzyść, zostało 5 minut do końca, w przeciwnym teamie gra Kamikaze I Clevland, tu masz w zespole japońskie lotnisko ze stanem 1/4 samolotów
@datmoor: no to wcale nie tak mało :O

grałem więcej w WOT więc mniej więcej mechanikę, podejścia znam - taktyki myślę że bym w miarę szybko ogarnął + zawsze mogę sobie włączyć kilka streamów na telewizorze do poduszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale walk rankingowych niestety nigdy nie grałem :/
@blogger: No na teraz jest limit graczy, ale jest jakaś rotacja.
Ja rankingówki sobie zazwyczaj odpuszczałem, nie miałem odpowiednich okrętów.
Jest kanał wykopowy, nazwa MIRKO hasło wykop.pl z tego co pamiętam, czasem ktoś tam siedzi.
A jakbyś grał w wowsy a chciałbyś pograć w dywizjonie, mój nick w grze: sidovvsky