Wpis z mikrobloga

Dosyć dobra przecena


@Morzan: Cena bardzo dobra. Kiedyś się zastanawiałem, czy nie wymienić QC35 na Soniaki, ale podobno są jakieś drobne problemy z bt i wiem, że wkurzałoby mnie to niemiłosiernie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morzan: akurat w laptopie nie mam NFC. Mam soundbar Sony i ostatnio bez problemu łączy się z laptopem żeby nie można było puścić z niego żadnego dźwięku, podobny problem z podłączeniem tego do telewizora.
  • Odpowiedz
  • 1
@mr_hammerer: niestety, ale porównanie miałem tylko w sklepie, ale ANC też mi się wydawało lepsze w Sony, całkowita cisza, gdy w bose coś jeszcze przebijało z zewnątrz.
  • Odpowiedz
ANC też mi się wydawało lepsze w Sony, całkowita cisza, gdy w bose coś jeszcze przebijało z zewnątrz.


@Cmada: w testach też czytałem, że Sony jest lepsze w tym temacie. Zawołaj za pół roku jak już przetestujesz na wszystkie możliwe sposoby i daj znać, czy jesteś zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mr_hammerer: mam je bodajże od maja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważam że warte są te 300€
Jedyny minus to słabe granie po kablu, choć nie próbowałem tego dodawanego do słuchawek
  • Odpowiedz
mam je bodajże od maja


@Cmada: soooorry, myślałem, że jesteś OPem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Granie po kablu uważam za nieistotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym jeszcze poznać opinię kogoś, kto wcześniej używał QC35, ale podejrzewam, że wnioski będą podobne do Twoich.
  • Odpowiedz
  • 0
@mr_hammerer: też tak myślę, większość osób w Internecie chwali, narzekają tylko na cenę, i moim zdaniem też 100€ więcej od bose nie są warte (tym bardziej 1900 PLN w Polsce to przesada) , ale jak teraz cena jest podobna to ten argument odpada.
  • Odpowiedz
@Cmada: Bardziej mnie teraz martwi problem z pałąkiem o którym wyczytałem, że użytkownicy mają. Troszkę ryzykownie kupować jak tyle osób na to narzeka.
  • Odpowiedz
@Morzan: Przeczytałem o tym dopiero po zakupie, to chodziło o miejsce nad kopułkami, tak? U mnie póki co nic się nie dzieje, ale chyba też nie mam jakoś wybitnie wielkiej głowy.
  • Odpowiedz