Wpis z mikrobloga

Benzema za niedługo wraca do gry, to Bale kontuzja.. Zidane chociaż nie będzie miał problemu, kto ma grać z przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Laikike1: Prawda jest taka, że trzeba go sprzedać. Cena koło tych stu milionów pewnie by przeszła, a gość jest wiecznie kontuzjowany lub wracający do formy, więc od jakiegoś czasu jego kontuzje to nie są jakieś złe wiadomości (miejsce dla Isco, Asensio czy Lucasa). Do tego 28-latek bazujący głównie na szybkości, więc perspektyw na przyszłość dużo lepszych nie ma.
  • Odpowiedz
@Laikike1: Szkoda, Cris i Bale z przodu to moje ulubione ustawienie, zwłaszcza, że Bale w ostatnich meczach znowu był jednym z najlepszych w Realu. Ale dla drużyny to i tak nie jest jeszcze tragedia, gorzej, że nie wiadomo co będzie z Carvajalem.
  • Odpowiedz
@emmanatorr: nie wiem kto Ci go kupi za 100 milionów biorąc pod uwagę wiek , to, że przez La ligę stał się szklany i jego historie kontuzji. Na ta chwile za 100 milionów euro można kupić zawodników z dużo większym potencjałem niż Bale, który dodatkowo pobiera bardzo dużą tygodniówkę.
  • Odpowiedz