Wpis z mikrobloga

roznica to przyzwolenie na to zeby ktos patrzyl


@harry-potter: Zdradze Ci sekret - zazwyczaj, kiedy w danym miejscu znajdzie sie kolejna osoba, inna niz Ty, to bardzo prawdopodobnym jest, ze na Ciebie spojrzy. Twoje przyzwolenie ma tu #!$%@? do gadania.
@Nabuchodonozor_III: Wiesz kiedy pierwszy raz to dostrzegłem? Kiedy drugi czy trzeci raz sprzątałem w domu po tym jak zamieszkałem z różową, trwało to godzinę po czym do szafy schowałem swoją bluzę i spodnie a jej ubrania złożone zajmowały 2 kanapy i rozkminiałem gdzie ja właściwie mam je schować? To samo w łazience... Jak to mówią kto mieszkał z różową ten się w cyrku nie śmieje...
@sinusik: @Bartoshh: @Nabuchodonozor_III: @mysliszonichazmasz:
No dobra, też tak myslalem, a teraz wyobraźcie sobie dwie sytuacje:
1. Idziecie z różową w stroju kąpielowym po plaży.
2. Siedzicie z różową w mieszkaniu, ona jest w samej bieliźnie, przychodzą dwaj goście, np hydraulicy bo coś wam się zepsuło i kręcą się po mieszkaniu co chwile mijając waszą różową w samej bieliźnie.

Jaka jest wasza reakcja w obu przypadkach?
roznica to przyzwolenie na to zeby ktos patrzyl udzielone przez dana osobe, no ale niektorzy nie ogarniaja podstawowych rzeczy xD


@harry-potter: Tak, ale skoro mi się ktoś #!$%@? przed oczy w bieliźnie, to nie będę go pytał czy mogę patrzeć no lol