Wpis z mikrobloga

Ale jaja.
Wróciłem dziś późno z gór i zarejestrowałem się do freerola 15 minut przed końcem późnej rejestracji, gdzie można było wygrać ticketa 11$ do kolejnego turnieju o wejsciówkę na #pokerfever. Kiedy się rejestrowałem , z około 110 osób, które brały tam udział, ostało się około 50 ( 25 wejsciówek gwarantowanych). Dość szybko zbudowałem stack, dokupiłem add-ona za 1$, i suma sumarum wygrałem tą wejsciówkę. Zostałem automatycznie zarejestrowany do tej głównej satelity, gdzie gwarantowano 5 wejsciówek na PokerFever. Zagrało w niej... 7 osób i nikt więcej się nie dorejestrował. Tutaj również dość szybko się podwoiłem (TT > AA) i jako zdecydowany chip leader wygrałem tą #!$%@?ą wejsciówkę wartą 240$, inwestując w sumie 1$. To był najłatwiejszy wygrany ticket do PF odkąd je gram. No i wszystko mi wchodziło.

No to co, kto jeszcze wybiera się do Ołomuńca pod koniec miesiąca? :)

#poker #partypoker
le_banana - Ale jaja.
Wróciłem dziś późno z gór i zarejestrowałem się do freerola 15...

źródło: comment_HXZglme1fkTZFVnRH5ZrUndLW78soLC5.jpg

Pobierz
  • 10
@KaNaPa1: Ja przypuszczam, że z tym overlayem to było tak, że dużo osób pewnie chciało się zarejestrować do satki pod koniec później rejestracji. Późna miała trwać do 10-go albo 12-go poziomu blindów, a z racji tego , że nikogo chętnego nie było jak odpadł 6-ty zawodnik, turniej się zakończył na jakimś 6-7 lev :)