Wpis z mikrobloga

@Musiek_ nie do końca tak jest. Ilość zużytej energii jest gdzieś liczona, przeważnie na wejściu do klatki/bloku i ta sumaryczna ilość jest dzielona zależnie od metrażu na lokatorów. To nie tak, że wszyscy otworzą okna, dadzą grzejniki na maksa i zapłacą tyle co zawsze.
  • Odpowiedz
@chrzan_zwiadowca: z jednej strony jest lipa jak piszesz, ale z drugiej strony dziady dookola nie grzeja, pozakladaja kamizelki i berety ponaciagaja na uszy i mimo ze ja grzeje i wietrze mam wilgotnosc odrobine za duza w czasie zimy, zebym nie wiem co zrobil

Aha, jak wietrza to na klatke, zeby zimna sobie nie napuscic xD czaja sie przy drzwiach zeby zamknac jak ktos bedzie szedl xD
  • Odpowiedz
@Musiek_: to zależy - to, że nie masz podzielników w mieszkaniu to nie znaczy, że ich nie masz. U mnie są podzielniki na każde mieszkanie na każdym piętrze w tych skrzynkach. Otwórz sobie na klace skrzynkę C.O i zobacz czy nie masz podzielników.
  • Odpowiedz
tam to juz chyba nie tyle podzielnik, co faktyczny miernik tak btw


@100kW: no niezbyt znam się na nazewnictwie, ale dzięki za skonkretyzowanie ( ͡º ͜ʖ͡º) no to chodziło mi o mierniki do każdego mieszkania.
  • Odpowiedz