Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi którzy szyją własnoręcznie pluszaki: jak się zabrać za zrobienie takiego misia? Wiem jakie materiały użyć, byłem w sklepie tekstylnym, umiem też szyć ręcznie (nie mam maszyny do szycia, wiem że długo będzie się to ręcznie robić ale nie mam chyba innego wyjścia), nie mam tylko pojęcia jak zaprojektować wykrojniki - mam zerowe doświadczenie w szyciu pluszaków. Co prawda materiał jest elastyczny i pewnie jakoś się ułoży, ale chciałbym żeby wyszło maksymalnie ładnie :)
http://www.calendars.com/Stuffed-Animals/Tiny-Headed-Bear-Toy/prod201700018962/?categoryId=cat650010&seoCatId=cat650010
#diy #szycie #rekodzielo i pozwolę sobie zawołać #rozowepaski bo głównie one się w takie rzeczy bawią :)
arbuzy69 - Pytanie do ludzi którzy szyją własnoręcznie pluszaki: jak się zabrać za zr...

źródło: comment_yImYPrGLFj0OqphN3Mfnozu9sDJ9fRGb.jpg

Pobierz
  • 2
@arbuzy69: narysuj na kartce coś na kształt pluszaka, przeprowadź linie gdzie powinny iść szwy a nastepnie staraj się "rozłożyć" rysunek na części, przelej później swoje wypociny na materiał, wytnij i szyj :D - nawet jak będzie koślawo to po wypchaniu nabierze to jakiegoś kształtu, a trening czyni mistrza więc dojdziesz do wprawy z czasem, powodzenia! :)