Wpis z mikrobloga

@SoLUffka: nie no gdzie. Dla mnie bf jest za mało skillowy i w ogóle taki średni w odbiorze. Stare cody to były pierwsze strzelanki, w które się mocno zaangażowałem, więc zawsze staram się spróbować nowego coda, czy mi podejdzie. Pamiętam te czasy jak jeszcze esport raczkował i w codzie 2 oraz 4 na pc były profesjonalne teamy, które właśnie grały na lanach. Chciałbym wrócić do takiej rywalizacji w codzie jaka była
@Jarmuzyd: BF jest randomowy jak cholera, nie wiem jak ktoś moze sie #!$%@? jak dostaje w plecy w COD ale w BF randomowy zrzut bomb na glowe przed którym się nie da obronic to spoko (i jeszcze mówią wtedy no że to imersja xD n/c). W COD mozesz sie obronic przez nawigacje po mapie, ale co tam, lepiej mowic ze spawny #!$%@?, a mapy mały jak się ma K/D 0.5.
@Nova24: Dokładnie stary, jak masz dobrą orientację i grasz dynamicznie, a nie że idziesz tylko na w i kamera cały czas przed siebie, to rzadko kiedy dostajesz w plecy. :) Dlatego cod jest dla mnie tak samo skillowy jak cs tylko kurde stracił ten ogień na pc i nad tym tak bardzo ubolewam. No ale wiadomo, że to wina twórców.