Wpis z mikrobloga

@AssLover ja miałem tam z 2 konta bo miałem problem z weryfikacja ( mieszkam w uk a polski dowód) i dzisiaj mi oba aktywowali a wcześniej pisali ze chcą 2 potwierdzenia adresu w uk. Nic im nie wysłałem i dzisiaj dostałem info że zweryfikowali. Jakaś masowa akcja albo coś.
  • Odpowiedz
@AssLover: dobra dam Ci radę zapomnij o Coinbase bo drogo 3% prowizji a na Localbitcoins taniej i milionami funtów ludzie obracają ale jak już tak bardzo chcesz ten Coinbase to zacznij tam kupować a im więcej kupisz tym limit będzię wyższy to dzieje się automatycznie i bardzo szybko. Tak było w moim wypadku.
  • Odpowiedz
Ale to jest chyba 3% od wpłaty karta. Potem kupno jest już bez opłat?


@WhiskeyIHaze: tak

Jeśli tak to jak cena na coinbase jest niższa o 3% od ceny na lbc to się opłaca.


@WhiskeyIHaze: jeszcze nigdy nie spotkałem się, żebym za te same pieniądze mógł dostać więcej bitcoina na Coinbase i to mówię o sytuacji gdzie ja płacę handlarzowi a kiedy ja skupuję od kogoś to mam jeszcze taniej.
  • Odpowiedz
@pawlo74 nie orientuje się w sumie w tym za bardzo bo kiedyś jak pytałem o kupno btc za funty najlepiej z karty debetowej to chyba nawet Ty poleciles mi lbc i od tej pory się tam stołuje.
O tym skupowaniu też chyba nawet pisaliśmy ale ja to nadal za małe kwoty, rzędu 50-100£ więc szybciej i lepiej mi po prostu od kogoś kupić.
  • Odpowiedz