Wpis z mikrobloga

@robin_caraway: @Rafikov:

Všechny dostupné vstupenky na akci Pokémon GO Safari Zone v Centru Černý Most už byly bohužel vydány.

Další vstupenky budou vzhledem k nečekaně velkému zájmu možná k dispozici v nejbližších dnech.


Pro více informací nezapomeňte sledovat naši stránku na Facebooku, jelikož nás čeká ještě mnoho dalších akcí s naším partnerem, společností Niantic!
@Elszu: Po 30 sekundach rejestracja była zamknięta . Akurat mi się udało ale wprowadziłem błędną nazwę teamu xD - były czeskie nazwy podane, a czasu na rozmyślania nie było
@Elszu: Najgorze w tym wszystkim jest to że z mojego grona tylko ja zdążyłem. Sam przecież nie pojadę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z resztą już raz byłem na tym "niedoszłym evencie"
@Elszu: Mnie się też udało i jeszcze 3 innym osobom z naszej 5-osobowej ekipy. 1 osoba nie zdążyła niestety, bo coś maila nie chciało jej przyjąć, ale zamierzamy jeszcze powalczyć o bilet dla niej. W ogóle to mam wrażenie, że jakoś bardzo dużo Polaków tam będzie, z osób które znam to jeszcze 5 innym się udało, na grupach też widzę dużo osób chwalących się, że zdobyli wejściówki. Jeszcze będzie tam więcej