Wpis z mikrobloga

@cstach: gratuluje, za 1400 zł ten telefon to jest HIT. Zresztą nawet za 2k pln bije wg mnie Samsunga. O ile nie robisz zdjęć w nocy to OIS jest w ogóle nie potrzebny przy obecnych sensorach, a w video wystarczy EIS, ale jak nagrywasz 1080/60 to wg mnie dzięki wysokiej ilości klatek stabilizacja nie jest aż tak bardzo potrzebna. Sam poluje na ten telefon, ale po cenie jaką dałeś.
@waluch: To jak w większości chińskich sklepów. Chyba tylko joybuy wysyła zafoliowane.

@Neaopoliti: Optyczna stabilizacja jest akurat bardzo potrzebna i DIS/EIS nie wystarczy. Widać to po filmach z OP5 nawet w fhd. Ładne zdjęcia przy dobrym oświetleniu to robi Cool 1 za 114usd. Płacąc 2tys. za telefon oczekiwało by się odpowiedniego poziomu w każdych warunkach oświetleniowych, i tu OIS, które wpływa na łapanie ostrości w gorszym świetle jest niezbędne. Oczywiście
Ja 12 września kupiłem Oneplusa 5 za nie całe 1400zł, pierwszy status pokazał się 14 wrzesnia a wysyłke mialem 15 i nadal czekam.. Mam pytanie @cstach jak sprawa wyglada ze wsparciem OTA? bo w supporcie gosciu z gearbest raz pisal że nie ma wsparcia a raz że ma:)
@T-mass przejściówka, ale o tym wiedziałem. System jest wgrany ok, więc zastanawiam się czy modzic czy nie, żeby tej gwarancji ich nie stracić. Chociaż mój oneplus one, ponad 3 lata i zero problemów, to są dobre telefony
@T-mass niby rok gwarancji i chyba nie można modzic. Z telefonem z oficjalnej dystrybucji można robić co się chce. Wgrać system można bez problemu, tzn ja mam wersję oficjalna więc Ota pewnie działa też