Wpis z mikrobloga

W kwestii PayPala najbardziej zastanawia mnie, dlaczego Magical nie może mieć go na swoje imię i nazwisko. Moja teoria jest taka, że dostał dawno temu perm bana i teraz musi prosić kolegów o pożyczenie konta do otrzymywania dotacji. Magical nie może również założyć konta na brata, ponieważ brat jest niepełnoletni. Jedyne osoby na które może założyć konto PP to Jaca i Gocha, bo nie sądze że którekolwiek z nich potrafi obsługiwać komputer.
#danielmagical
  • 12
@SzitpostForReal: on nie moze tak samo wlasne1ąj dzialalnosci zalozyc bo juz mial pp i wlasna dzialalnosc na swoje imie. W rezultacie gdy oszukal widzow na procek za 2k to nagle ludzie zaczeli wysylac tickety by oddawal duze sumy jakie dostawal aw juz nie posiadal ich na koncie. Plus jak zrobil przerwe przestal oplacac swoja dzialalnosc i zamiast oglosic babkructwo dalej ja ciagnal bez oplacania i przyszlo mu pismo z zaplaceniem tego
@bitsec_: zalezy jakie bo ogolnie jego pp to taka akcja byla ze jak daniel zaczal olewac widzow itd itp typ zagrozil mu ze bedzie cofal donejty ktore daniel dostal na bodajze 1-2k a ze to byly jednorazowe to latwiej bylo mu to zwrocic i danielek zrobil se wojne z tym typem i kolo mu banicje zalatwil. Ogolnie on mial z 5-6 pp zawsze na kogos nowego pp bierze.