Wpis z mikrobloga

Pracowałem w Tajlandii parę miesięcy to jest bardzo specyficzny naród, który chce koniecznie wydymać białego człowieka tak bardzo jak się tylko da. Widziałem Polaków, którzy mieli o sobie gorsze mniemanie niż Janusz_pol, w Polsce nie mieli szansy na kontakt cielesny z inną kobietą.W Tajlandii to się dla nich zmieniło. Tam o białasach jest przeświadczenie jak u nas o muslimach - każdy terrorysta, tam każdy biały - bogacz. Pomimo tego, że tam wegetują i żyją jak śmiecie to nie chcą wracać do Polski, ze względu na to, że tam mogą spotkać się na noc z piękną Tajka na co nie maja szans w Polsce. Nawet jeżeli jakaś Tajka ogarnie po tygodniu, dwóch, miesiącu, że jest biedakiem, to on i tak przez ten czas się zabawił.

Sam miałem kilka sytuacji, gdzie Tajka spotykała się zemną bez problemu na noc pomimo tego, że była w związku. Pokazanie się z białym to lans, a jak już biały jest zadbany i ma więcej kasy to 99% lasek jest wasza. Przez okres 4 miesięcy w Tajlandii tylko dwie Tajki dały mi kosza z marszu - " Nie, nie spotykam się z " farangami ". Tajki są dużo bardziej cwane niż Polki, śmiem powiedzieć, że pod tym względem Polki to amatorki. Tajka z Ciebie wyssie każdego bata ( ich waluta ) a jak zobaczy, ze ma doczynienia z głupim białasem to go naciągnie jak tego Polaka, który okradł bankomat.

Naprawdę, to jest temat, rzeka jak ktoś byłby chętny mogę zamieścić bardzo obszerny wpis na temat, życia w Tajlandii, Polaków których tam poznałem, samych Tajek i ich trików, które są bardzo wyrafinowane.

TAJLANDIA TYLKO DLA TURYSTÓW Z GŁOWĄ.

#tajlandia #niepopularnaopinia
  • 14
  • Odpowiedz
@MiloCieWidziec: Nie, żeby pójść z ladyboy'em do hotelu nie widzę innej możliwości jak działanie celowe albo bycie naćpanym i pijanym. Parę razy zdarzyło mi się zagadać do ladyboy'a w starbucks czy innej kawiarni, ale całkowicie nieświadomie, z początku łatwo jest się pomylić, ale z czasem i wprawą już można ich odróżnić. Generalnie oni wstydzą się bardziej niż Ty jak do nich zagadasz i trzeba to zrozumieć. Wyglądają naprawdę ładnie, ale
  • Odpowiedz
@dzieju41: Takich stulejek jest tam od groma i pomimo tego, że tam wegetują nie chcą wracać do siebie do domów. Moim faworytem jest Polak, który od roku szukał sobie na żonę bogatą Tajkę. Na moje pytanie co masz jej do zaoferowania jak już taką znajdziesz usłyszałem.... Moje niebieskie oczy i blond włosy... I to nie jest żart...
  • Odpowiedz
Pomimo tego, że tam wegetują i żyją jak śmiecie to nie chcą wracać do Polski, ze względu na to, że tam mogą spotkać się na noc z piękną Tajka na co nie maja szans w Polsce.


@TylkoNajlepszeSwinie: No to teraz rozumiem fenomen Fojera na Bali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz