Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi sie jak grałam w #gothic dwójeczkę i jak bardzo mnie denerwował Canthar. Gość zawsze zaczepiał cię na mieście i proponował nielegalne układy, które miały wtrącić Sarę do więzienia. Ja jednak byłam sprytniejsza od niego i miałam trochę godności człowieka i donosiłam do Andre na niego, a on mnie później szkalował i nawet jabłka nie mogłam kupić. Ehh najgorsza postać w grze.
#gorzkiezale
  • 20
  • Odpowiedz
@Zatapatik: W sumie... da się go zabić?


@Kvazar: Prosta sprawa.

Bierzesz od Canthara quest na #!$%@? Sary.
Idziesz do Andre.
Wsypujesz Canthara.
Idziesz do Sary, odbierasz nagrode.
Idziesz do wiezienia i zabijasz Canthara.

Blokujesz sobie co prawda quest w nastepnych rozdzialach, ale sprawiedliwosc zwycieza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zatapatik: Jeśli podejdziesz do niego już w jakimkolwiek ubraniu, gdy siedzi sobie jeszcze koło farmy, to nie oferuje wtedy glejtu, a tym samym później zlecenia na podrzucenie listu Sarze. Bo nie ma wtedy za bardzo jak szantażować bezimiennego. W końcu poznał go już jako zacnie odzianego obywatela. :)
  • Odpowiedz
@Zatapatik: No ja też przez długi czas nie wiedziałem. Ale w sumie logiczne, bo jest sporo sposobów, na pozyskanie ubrania bez kodów: (pierwsze trzy spojlery są oczywiste i nie wymagają dużo pomyślunku. Pozostałe to też nie glitche, ale tak bardziej podchodzą pod powerplay i maksowanie doświadczenia, przy kolejnych podejściach mogą mocno korcić i psuć roleplay) ( ͡° ͜ʖ ͡°)






  • Odpowiedz
@Zatapatik: nie kupowałem papiera, w mieście go olałem, to chyba ma wpływ na quest z gildią złodziei, pojawia się Atilla i nie trzeba z nim walczyć, tylko daje klucz do do kanałów, wtedy uczą za darmo skradania, otwierania zamków, kradzieży i zręczności chyba, ważne by nikogo nie wsypać u Andre
  • Odpowiedz