Wpis z mikrobloga

@Andczej: nie wiem czy to jest regułą, ale niektórzy po przejęciu paczek przez InPost dostają maila z nowym, 24-cyfrowym numerem śledzenia. Także nie wiem czy spodziewać się również takiego maila ¯\_(ツ)_/¯
@skipper2342: Huh, ja czekam na swoją od 4 sierpnia i 3 tygodnie dawno minęły. Polecam wykłócać się na supporcie, mi zajęła miesiąc dyskusja z nimi i tak naprawdę nie dowiedziałam się niczego o swojej przesyłce...
@skipper2342: Ja nie wiem czy jest w ogóle sens czekać na te paczki. Moja co prawda nadana 9 dni później od Twojej, ale też bez dalszych informacji. No i inni na wykopie pisali, że te paczki wysyłane austriacką pocztą im poginęły.
@kuba_n: Wiesz co, na supporcie próbowali mi wciskać coraz większą ilość pieniędzy, ale ciągle upierałam się przy całej kwocie aż w końcu stałam się ich "wartościowym klientem" i postanowili zwrócić mi całą kwotę. Za to na paypalu miałam czekać bo mieli dowiedzieć się, co się stało z moją paczką w ciągu 5 dni, ale trwało to dłużej. Jednak stwierdziłam, że szkoda mi nerwów na kłótnie też tam bo w ciągu tych
@flawik: Dziękuję za odpowiedź! :) Pewnie stałaś się dla nich "wartościowym klientem", bo kontaktowałaś się też z PayPalem, a PayPal z nimi, więc... mieli obsrane gacie :D