Wpis z mikrobloga

Wiele osób wyczekiwało na jakąkolwiek promocje na GITUP GIT2 PRO z sensorem SONY
5 dni temu pojawił się w dobrej cenie preorder na GITUP GIT3 DUO za 100$ tylko niestety na BG nie mogli się zdecydować co jest w zestawie,a co nie dlatego nie publikowałem tej "nowości"
Co do wyczekiwanej kamery, muszę zrobić ten wpis, bo we wszystkich swoich wcześniejszych się do niej odnoszę:

GitUp Git 2 Pro IMX206 Novatek 96660 z kodem: c7b421
przesyłka B2C w EU(bez podatku): 93.59$ + 2.98$
przesyłka PDM z CN: 80.79$ + 1.18$
Najniższa znana mi cena: 69.99$ z magazynu EU
KLIK w LINK BG
Polska recenzja ustawień i opcji kamerki: https://www.youtube.com/watch?v=VZtGV72-HbA
Recenzja od elProducente: http://elproducente.com/gitup-git2-git2p-review-manual/
Bardzo fajne zestawienie zmian ekspozycji, kolorystki, wdr i innych opcji kamerki: https://www.youtube.com/watch?v=ZnfV1sxgAic

Zachęcam też zaglądnięcia do mojego tematu z akcesoriami do kamer sportowych:KLIK

Oraz pozostałymi kamerami sportowymi, najciękawiej jest w komentarzach:
KLIK
KLIK

#kamerasamochodowa #kamerasportowa #itemyzchin #kamery #gearbest #banggood #kodyrabatowe #promocje #promocja #okazje #kupony #gitup #git2 #thieye #hawkeye #eken #xiaomi #sjcam #toshiba #mgcool #imars

bez ref:

  • 25
@wish666: to w takim razie która będzie lepsza jeśli zależy mi na dobrej stabilizacji (kamerka przymocowana do motocykla) - gitup czy hawkeye? Bo ostatnio zamówiłem hawkeye po tym jak pisałeś "Jeżeli szukasz dobrej jakości sensora + stabilizacji obrazu = nie zastanawiaj się skorzystaj teraz z tej promocji", a teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłem ;-)


@soulfire11: ciężko wróżyć jaka promocja i kiedy się pojawi.
ten tydzień temu, nikt nie miał raczej pojęcia o tym, że git2 może zejść z ceny zwłaszcza, że promocja git3 jakoś im nie wychodzi.
Tak jak pisałem w tamtym temacie, ja miałem okazję git2 kupić w promocji, ale jego głównym konkurentem było HK 8s.
W codziennym użytku jeżeli kamera spełni wyznaczone przez ciebie dla niej zadania :) to po prostu nie będziesz
@wish666: Spoko, płakać o 10$ nie będę, a z kamerki pewnie będę zadowolony, ale jeśli "ciężko wróżyć jaka promocja i kiedy się pojawi" to chyba wcześniej poniosło Cię zapewniając w pełni przekonany, że parafrazując "taka promocja się już nie powtórzy no chyba, że na black friday" :D To taka uwaga na przyszłość ;)
@wish666: czym lepsza? i gdybym miał dokładać do lepszej to co to miałoby być i za ile?
Miałem pierwszą kamerkę GitUP i porażka przy słabszym oświetleniu i nie porownywalem do GoPro a do pierwszej Xiaomi
@widmo82: wszystko zależy do czego potrzebujesz tą kamerkę. jakich funkcji najczęściej chciałbyś używać. nowe kamerki oferują np. ekrany dotykowe. pytanie czy warto dopłacać dla takiej funkcjonalności? dla mnie nie.
najważniejszy jest chipset + sensor jaki jest używany bo z tego wynika max. rozdzielczość i ilość fps jaką możesz nagrywać. potem dodatkowe funkcje EIS (stabilizacja), WDR, HDR, wifi, obsługa pilota itd.
git2 jest wyposazona w taki zestaw chipset-sensor, że jest realną kamerką
@wish666: na motocykl najlepiej dedykowana ksztaltem przypominająca kamerę (coś z sony?). Ale git2 w promo ok, tak samo hawkeye 8s - była ostatnio za 88,99$ z możliwością obniżenia punktami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko zaktualizuj do fw .53 - duża prędkość nie będzie wyłączała nagrywana (upraszczając - taki bajer w usb reagujący na duże odświeżanie).
@wish666: dużo lepsza g2 od ekena h9r? ta stabilizacja to ze zbiciem rozdzielczości czy jak to wygląda, bo na filmach w necie lekkie zbliżenie robi i obcięcie.
ta g3 lepsza? gdzie i za ile jest?

najlepiej coś taniego co da rade także po zmierzchu.
@50HerbatGreya: przy stabilizacji ucina do 120stopni obraz.
git3 to jest taki ciekawy wynalazek, ale na razie tylko preorder
co do nocnych nagrań cudów nie ma. podobno git2p na sensorze panasonica ma lepsze osiągi o zmierzchu.
git2 > h9r , ale cena jest prawie 3x większa
do tego bardzo dużo możliwości i opcji - zmiany kolorystki, balansu bieli itd.