Wpis z mikrobloga

@fnchuni: leciała w światło bramki wg. mnie wiec jak najbardziej. Ręce przy sobie, nabita to może być jak jest mocny strzał a nie ledwo lecąca piłka w światło bramki, to ze on był rozpędzony to nie znaczy ze nabita. Ta ręka naturalnie ułożona to tez do końca nie była.
@fnchuni: ty chyba nie wiesz jak nabita ręka wyglada. To był błąd techniczny ramosa i karny borussi się należał, ale jak zwykle Ci sędziowie co za bramka stoją nic nie widzą
@sinusik: niech wygra, ja liczę na jak największa ilość bramek, jak już ma wygrać to tak z 5:4 najlepiej. No i fajnie jakby sędzia nie musiał pomagać jednym i drugim tylko były uczciwe zawody ()
@sinusik: tez miałem wrażenie ze nie dają już karnego i czerwonej, kojarzę ze nawet jakiś przepis był(nie wiem czy nie tylko na jakieś mistrzostwa?), ale kolega obok mnie poprawił ze chodzi tylko w przypadku faulu bramkarza i karnego, chyba ze masz jakieś sprawdzone info w tym temacie to chętnie się dowiem czegoś nowego i pewnego.
@sinusik: No cóż, ja bym w tej sytuacji dał akurat, ale to moja opinia. Swoją droga ze szkoda bo Borussia trochę opada z sił i mam wrażenie ze z biegiem czasu zrobi się mecz na 1 bramkę, ale kto wie :). Miłego meczu Mireczku!