Wpis z mikrobloga

UWAGA! Wszyscy, którzy zamówili niedawno MECOOL M8S Pro+ wstrzymajcie się z instalacją AndroidTV bo producent coś namieszał w podzespołach. I prawdopodobnie dlatego system się wiesza podczas instalacji albo nawet jak przejdzie instalacje to nie działa stabilnie. DEV będzie pracował nad nową wersją portu AndroidTV.
W tym tygodniu powinienem dostać kolejnego Mecoola z nowego sortu to będę też kombinować. Moje kilka poprzednich działają bez problemu na AndroidTV/LibreELEC i zwykłym sofcie od producenta.
#kodi #kodiwpigulce #mecool
kodiwpigulce_pl - UWAGA! Wszyscy, którzy zamówili niedawno MECOOL M8S Pro+ wstrzymajc...

źródło: comment_rIGLAuV0jy3T3X3ef33KCpJnLUdZ1wuR.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
batches SEC 701 to 713


@Wuerzet88: no u mnie widze ten ostatni, wiec chociaż wersja FW jest młodsza ale wersja chipa samsunga się zgadza, to wyglada że nie jest super.
  • Odpowiedz
@alienv Rzeczywiście różnie bywa. Cóż pozostaje tylko obserwować wątek. Mam identyczny sprzęt jak Tt (713,20170814,przycisk power), ale pozostaje na stocku. Kodi działa bardzo dobrze, tyle wystarczy
  • Odpowiedz
Ma ktoś oryginalny soft z SEC 713? Niestety nie wiem który bulid. :( Pierwszy raz miałem do czynienia z wgrywaniem romów i niestety nie poszczęściło się tudzież nie zrobiłem kopii zapasowej () Próbowałem już wgrywać różne bulidy znalezione w internecie i kapa zatrzymuje się w najlepszym wypadku tu: https://i.imgur.com/dNnJYf0.jpg
  • Odpowiedz
@malamute, tak ta kompilacja nie nadaje się do AndroidTV, są problemy... co odczułem na własnej skórze, aczkolwiek dzięki temu nauczyłem się wgrywania romów i ratowania z opresji. :D Zaraz po tym jak napisałem tu post, postanowiłem spróbować jeszcze z wersją 20170829.121614.V0321, bo tej jeszcze nie testowałem i niby na początku jak z poprzednimi, czyli bootloader i zwiecha na pierwszym uruchamianiu, ale postanowiłem jeszcze wejść w menu serwisowe, czy jak to tam
  • Odpowiedz