Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania wlasnie dlatego nigdy sama sobie takich robic nie bede ani nie pozwole swojemu potencjalnemu niebieskiemu. Zwiazek zwiazkiem, milosc miloscia ale nigdy nie wiadomo czy sie nie rozstaniemy i w jakich okolicznisciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zwiazek zwiazkiem, milosc miloscia ale nigdy nie wiadomo czy sie nie rozstaniemy i w jakich okolicznisciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MangoZjem: to tak jakbyś z góry zakładała, że twój partner jest niedojrzałym gnojkiem który będzie udostępniał takie materiały... w takim razie... po co być w takim związku bez zaufania?
  • Odpowiedz
@Arachnofob nie, po prostu z gory zakladam ze to niekoniecznie musi byc milosc po grob. Ludzie sie nawet po 20 latach rozchodza bo uczucie wygasa, a jak chec rozstania wychodzi z jednej strony to druga moze chciec sie mscic i nawet jesli nie robi tego na trzezwo tylko w afekcie to jak cos wrzuci w internet to juz z niego go nie wyciagnie. Roznie ludzie sie zachowuja i czasem ta niedojrzalosc
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden czy to cos zmienia? Swiadomosc ze moje cycki nawet bez mozliwosci identyfikacji wlasciciela lataja po sieci jest okropna :p btw. skoro to takie ok to moze wyslesz mi swoje? Przeciez bedzie bez twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie neguje ludzi to robiacych, po prostu tego nie rozumiem :-) no ale to nie moja sprawa co ludzie robia ze swoim cialem :-)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: może to kwestia tego, komu się takie foteczki wysyła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wiem, że nigdy nie ma 100% pewności, że ktoś później tych fotek nie wykorzysta w jakiś niecny sposób. Jednak życie byłoby nudne bez odrobiny szaleństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden no wlasnie kwestia tego komu sie wysyla. Z tym ze juz nie kontrolujesz tego komu wysle Twoj odbiorca :) szalenstwo szalenstwem ale to dla mnie troche za duzo :p no ale nie hejtuje za to :)
  • Odpowiedz