Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy widzę to całe "kitku" czy inne "panie bożu mogę iść do niebu", to dostaję tak ekstremalnej żeżuncji, że coś strasznego, nawet nie wstaję z krzesła bo musiałbym okrążyć Ziemię, żeby to rozchodzić. Normickie maymaysy są tragiczne #boldupy
  • 47
  • Odpowiedz
myślę że większym problemem niż memy zapominane po tygodniu są jutuberzy i strimowanie czy jak to sie tam nazywa


@hesus_ipanienko: mysle ze gorsze od glodu w afryce jest rezim w korei polnocnej

widzisz jakis sens w tym zdaniu? twoje jest takie samo, mieszasz dwie rzeczy ze soba nie zwiazane
  • Odpowiedz
@WielkaPesaNarodowa: na forum o kupie też już praktycznie samo szambo, ale faktycznie jak coś jest jakościowe to pochodzi stamtąd
@enforcer: witam. Odwiedziłem Pański wpis. Jest jakościowy. Pozdrawiam.
@ajuto00: ale ja przecież jasno napisałem że mam ból dupy i jestem tego świadom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alfa-fetoproteina: no ale kiedyś to były memy chrum kwiii i nawet w powielaniu była jakaś
  • Odpowiedz
@FLAC: kto tak powiedział, bo chyba nie ja? Memy z nosaczem są jeszcze gorsze, bo robione już strasznie mocno na siłę, zresztą odeszły od swojego pierwotnego, nawet zabawnego znaczenia, gdzie wyśmiewały niegroźne przywary Polaków do opisywania zachowań i powiedzeń tak absurdalnych, że pewnie w większości zmyślonych.
@LR300: 9GAG to gorszy rak niż wykop, cumplu
@nokash: poletzam się
@heheszkitroche: wydaje mi się, że jakiś mem
  • Odpowiedz