Wpis z mikrobloga

Dziś zajmują się uchodźcami. Jutro Czechami i Polakami


@adam2a: I bardzo dobrze, już teraz średnia wieku lekarzy specjalistów niektórych dziedzin dobija do 50. Jak już będę stary i zacznę chorować to lepiej żeby ich #!$%@? z Niemiec i wrócili do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa to problem uchodźców bez jakichś czystek etnicznych już jest nierozwiązywalny więc skończy się na pokrzykiwaniu z mównicy.
  • Odpowiedz
juz wole bardziej Makrele niz oszolomow gloryfikujacych armie nazistowską


@Lord6Infamous: przed otwartym konfliktem zbrojnym możemy się przynajmniej obronić, przed przymusowym importem terrorystów jest znacznie trudniej, patrz Belgia która będzie mieć na ulicach żołnierzy do 2020!

Ja tam wolę machanie szabelką AfD niż realne zagrożenie terroryzmem które jest tu i teraz.
  • Odpowiedz
@Morf: ja wole aby wszędzie poza naszymi granicami rządzilo lewactwo. Niech sobie wymyslają nowe plcie,sciągaja uchodzcow a my po prostu bedziemy twardo stac przy swoich racjach
AFD ma 13% w tak lewicowym panstwie jak Niemcy,to p9kazuje tylko jak bardzo dosc uchodzcow ma coraz wieksza grupa obywateli,juz taki jeden Adolf doszedł do wladzy na #!$%@? społecznym,zle na tym wyszlismy
Zachodu mi nie zal,niech sobie biorą nawet miliony imigrantow z Afryki,po prostu
  • Odpowiedz