Wpis z mikrobloga

Mirki, w mediach cisza a ja jestem ciekaw co u Tomka Golloba. Wie ktoś coś? Jakieś artykuły? Z racji swoich problemów ze zdrowiem jestem żywo zainteresowany jak mu idzie. Nie tyle ze względu na to czy zastosowano wobec niego jakieś nowe technologie ile jak sobie facet radzi. Mam świadomość, że takie wyłączenie dla bardzo aktywnego sportowca to trudna do zaakceptowania sytuacja.

#zuzel #tomaszgollob
  • 5
  • Odpowiedz
@ludzik: był wywiad z jego ojcem. Tomek nadal nie wrócił do domu, bo praktycznie cały czas jest poddawany rehabilitacji, dom wiec udalo mu sie tylko pare razy odwiedzic. Generalnie - nie jest wesoło, prezesem Polonii Bydgoszcz narazie nie bedzie bo wciaz duzo czasu pochlania rehabilitacja i leczenie.
  • Odpowiedz
@Kamelot: Czyli jest walka o niezależność. Bo z jeżdżeniem pewnie już się może pożegnać. Chyba że na jakimś dostosowanym sprzęcie i już nie na żużlu. Ma facet na pewno opiekę psychologa, więc pewnie jakoś sobie z tym poradzi.
  • Odpowiedz
@Kamelot: Było trochę filmów gdzie goście byli tak posrani na punkcie motocykli że dorzucili sobie kółka z boku żeby jeździć:D Ale to trzeba mieć też sprawne ręce i dłonie.. no i tamten był z USA.
  • Odpowiedz