Wpis z mikrobloga

@mahonek

słuchaj Endżi, tu nie chodzi o Twój nos, tylko o Twoje zachowanie; Mahon ma zakola, Dawid łysieje na czubku głowy, Killer ma #!$%@? włosy, Gruby jest gruby i żre jak świnia, a Kowal ma odstające uszy, objętość nosa Medusy jest pewnie 3 krotnie większa od Twojego, a Magiczny Grubas jest grubasem z czołem jak lotniskowiec USS Enterprise, Gural ma łeb jak kartofel itd itd i #!$%@? wszyscy żyją, i nie #!$%@?ą o tym wszem i wobec, a jeśli już to raz na ruski rok i w ramach żartu, nikt nie jest idealny i nigdy nie będzie, ale wiele rzeczy można zmienić, a przede wszystkim i najłatwiej swoje zachowanie, bo żeby je zmienić nie trzeba operacji plastycznej za 20k, wystarczy usiąść i normalnie pogadać z ludźmi, zagrać z Mahonem w alkochińczyka/pytanie czy wyzwanie, pośpiewać, potańczyć Hardbassa, zagrać na chińskim keybordziku za 20zł z allegro, tego jest mnóstwo, wczoraj np Gruby musiał wywalczyć kebaba w Milionerach, a tydzień temu Kamil z Killerem odkurzali sufit:); nie potrzeba zachowań takich jak: opowiadanie bajeczek, że Killer się klei, bo jakby się Killer kleił, to matka z babką już by zadbały o to, żeby się znalazł na wakacjach w Kołobrzegu po spływie Parsętą;), nie trzeba wystawiać faka z ukrycia, bo to nie daje nic na plus, z tego nie ma żadnego pożytku, a są tylko minusy, "oo Andżelisia przyszła, a zostaniesz z nami? A PO CO?" PO TO ŻEBY ZMIENIĆ SWÓJ WIZERUNEK NA STREAMIE, zazdrość bo atencjuszki na Ome? zazdrość, to może nic pozytywnego, ale jest to coś naturalnego, i wtedy nie siedzi się z głową w telefonie tylko w trakcie takiej rozmowy siada na Mahona i namiętnie go całuje- tak mało i tak dużo, tak łatwo i tak trudno, jeśli dało się narysować portret Killera, to może właśnie Ty, a nie Pani z olxa powinnaś narysować portret naganiacza w pozie triumfalnej i ładnie to "sprzedać" na streamie, więcej luzu, mniej kija w dupie i wszystko będzie dobrze, a jeśli jest to nie możliwe, to przynajmniej brak wpływu na to co dzieje się na streamie, bo reżyserem i głównym aktorem jest Mahonek i ma on swoją publikę, która go nagradza, ale ma też swoje oczekiwania, nic nie dzieje się bez przyczyny, wczoraj był progres, co będzie dalej zależy od Ciebie;)

#mahonek
  • 5
  • Odpowiedz
@WalerianDuch: Przeciez ona jest jebnieta a mahon chyba pierwszy raz #!$%@? ze ja trzyma... Gdyby mi dziewczyna jakies bajki waliła ze ojciec moj sie do niej dobiera to by kopa na #!$%@? dostała... #!$%@? zakompleksiona Andrzejlike z Anna Grodzka moze sobie reke podac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dominika-baczek: Z jakim mysleniem? Pomowienia w stylu ze ktos sie dobiera do kogos jest normalne? To ja wspolczuje tobie skoro myslisz ze jestes bogiem i mozesz mowic co ci sie podoba nie ponoszac konsekwencji pamietaj ze sie kiedys przejedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz