Wpis z mikrobloga

@jokasty No co Ty? :) To przecież zabawne jest.
Chciałabym mieć okazję odpowiedzieć kiedyś dziecku, kto to jest i dlaczego tak wygląda.

Trzeba się przyzwyczajać, bo dzieci zadają różne pytania, dzięki czemu można testować swój intelekt, humor i kreatywność. A im ciekawsza sytuacja, tym lepsza zabawa:)
  • Odpowiedz
Przecież ksiądz nie chodzi cały czas w sutannie. Korzysta też z "cywilnych" ubrań, więc uwaga nietrafiona.


@FrasierCrane: ale mi chodzi o to, że jak księdzem jest się cały czas więc nie ma rozdziału między "pracą" a "czasem wolnym" a tym bardziej brak sutanny nie oznacza, że ktoś w danym momencie nie jest księdzem (np. jak ma koloratkę)
  • Odpowiedz
@jokasty: o #!$%@? ci sie rozchodzi? Przeciez nie lata z fujara na wierzchu ani nie ma poprzyklejanych wszedzie kolorowych dildo, jak to lubuja z uporem pokazywac homofoby. Stroj jaskrawy, ale nic nie ma w nim gorszacego, co najwyzej obraza moje poczucie estetyki, ale za to chyba sie do wiezienia nie idzie, bo inaczej pozamykaliby juz dawno te wszystkie 40+ karyny, co to mejkap kupuja na kilogramy.

Pytanie jak dlugo musiales
  • Odpowiedz
bardziej brak sutanny nie oznacza, że ktoś w danym momencie nie jest księdzem (np. jak ma koloratkę)


@6c6f67696e: a jak policjant po służbie nie chodzi w mundurze, to już policjantem nie jest? :)
Albo lekarz lub strażak?

Jasne, bycie ksiedzem to powołanie i styl życia, ale sutanny nie trzeba nosić bez przerwy :)
  • Odpowiedz
Nie mam pojęcia co miałbym powiedzieć swojemu dziecku


@jokasty: to #!$%@? jest/będzie z Ciebie ojciec.
To Ty uczysz dziecko uprzedzeń do inności, która nie krzywdzi innych. Ono sobie tego nie wymyśla.

Jeśli to jest przykład do straszenia, to ja #!$%@?ę. Jesteście obłąkani z nienawiści i tyle.
  • Odpowiedz