Wpis z mikrobloga

@papier96: Nikt dusta nie gra xDDD I dlatego volvo musiało w dm dać osobny mm dla dusta xD. Czułem, że będzie ból dupy. Najbardziej znana mapa z csa, uważana za najlepszą a ten takie cuda wymyśla.
@Perlo: To ty bzdury #!$%@?. Dust ma osobny mm w deathmatch. O ten mi chodziło. To co sobie volvo wrzuca z aktywnych i rezerw nie ma znaczenia dla przeciętnego gracza, bo gówno go obchodzi co w nich jest. I jest uważana za najlepszą nie tylko przez gimbazę. To, że ty czy ja mamy inne zdanie nie ma znaczenia żadnego.
@Feuforce:

1. Przesunięta do innej puli bo w przebudowie
2. Owszem, uważana za najlepszą chyba tylko przez noobów którzy grają w cs-a pierwszy raz oraz cheaterów. Jest conajmniej kilka lepszych, lepiej zbalansowanych i ciekawszych map, to nie czasy 1.6 gdzie w puli turniejowej szły 4 mapy na krzyż.

Jej przebudowa nie wzięła się z dupy.
@nn1upl: I nadal powtarzam. Nie o tej puli mówię. Przebudowa nie będzie znacząca. Nie oszukujcie się. Zostanie zmienionych tylko kilka szczegółów. Zarzutem wobec mapy była nuda oglądania na niej meczy. To samo było z Nuke. Zmienią kilka szczegółów, podmienią tekstury, bo mapa wygląda już po prostu staro (i to jest główny powód zmian). Rewolucji nie będzie. To nadal będzie dust 2 i będzie się go grało tak samo. Od Dusta 2
@Feuforce: > To samo było z Nuke

No i tutaj skończyłem czytać. Co Ty chrzanisz? Pomijam fakt, że na nuke kompletnie zmieniono wygląd tekstur i szczegółowość mapy. W #!$%@? więcej elementów, barierek i innego badziewia które zaburza orientację (może po przyzwyczajeniu już jest ok, ale początek to był dramat).

Z BARDZO istotnych, zmieniających kompletnie rozgrywkę zmian na nuke:
- na dolny bs można wejść wentami z górnego tylko z 1 strony,
@nn1upl: Weź wróć do gimbazy i nauki czytania ze zrozumieniem. Głównym zarzutem wobec Nuke było to, że mapa była tak niezbalansowana, że oglądanie meczy na niej było nudne (ogromna przewaga CT). Dust 2 nie jest tak niezbalansowany, ale oglądanie meczy na nim było nudne z perspektywy widza. Po wuj piszesz, że przestałeś czytać a potem odnosisz się do kolejnej wypowiedzi? Piszę o tym, że większość tak powie (nie że mają rację)