Wpis z mikrobloga

  • 7
Objaw alergii na któryś ze składników, producenci nie wiadomo czemu wszędzie upychaja orzechy ziemne, które bardzo uczulaja
  • Odpowiedz
@pawel-wilk: @kiken: @Sobo__: @paramedic44: @koral: @olito: @WstretnyOwsik: Dzięki To faktycznie może być jakies uczulenie. Do lekarza nie ma sensu od razu iść bo się wypiło pół piwa i dostało plam na skórze. Ludzie mają różne doświadczenia więc mogą wiedzieć co to. Zresztą Odp. prawie satysfakcjonującą dostałem w 2 minuty. Dzięki.Mireczki. Harnaś o nie piwo. Jedno z najgorszych piw jakie próbowałem. Jak chcecie dla zainteresowanych mogę
  • Odpowiedz
@koral: już zniknęły plamy to chyba nie ma sensu. :) Ciekaw byłem poprostu jaka jest przyczyna powstawania plam. Jaki mechanizm za tym stoi. Oprócz tego że wypiłem piwko :)
  • Odpowiedz
  • 2
@nokash układ autoimmunologiczny #!$%@? się i atakuje nieznane mu komórki, dlatego alergicy się odczują aby organizm nauczył się rozpoznawać te komórki jako nieszkodliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@nokash sam jestem to wiem a nie jakiś tam dr :)
Najbardziej mnie #!$%@? że nie mogę jabłek jeść, usta mam jak po botoksie :(

Jabłka zawierają jakiś tam kwas który mnie skutecznie uczula, tak na godzinę potem ok
  • Odpowiedz
@koral: o to ciekawe. Ja jestem alergikiem ale na jakieś trawy, topolę i słońce ale to tyle. Nie piję często piwa. Sporadycznie raczej ale nigdy plami nie miałem. Dosłownie ze 2 lub może trzy razy.
  • Odpowiedz
  • 0
@nokash wszystko jest ok dopuki nie jest się alergikiem na składniki leków bo przy wypadku to możesz zejść nie z powodu wypadku ale z powodu podanych leków
  • Odpowiedz