Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki z #gryplanszowe, #grybezpradu i #planszowki czas na małe #rozdajo. Zwycięzcę losujemy w niedzielę 24.09.2017 o 23:35 przez mirkorandom. A do wygrania będzie gra..., a no właśnie że wcale nie gra. Żadna tam jakaś bieda gra co leży w magazynie i nikt jej nie chce, no może oprócz pająków.

Otóż do wygrania będzie kod na 100zł do wykorzystania w naszym sklepie: www.planszowe.pl ()

Przy okazji przypomnę, że cały czas mamy przedsprzedaż na Star Realms - rewelacyjnej karcianki decbuildingowej, która niedługo ukaże się języku polskim i związany z tym osobny konkurs - szczegóły na naszej stronie.

PS
A czy wspominałem, że można u nas płacić w #bitcoin ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 36
@planszowe_pl: o, już wiem gdzie będę powiększał swoją kolekcję planszówek ;)

Ostatnio ogrywam ze swoją różową 7 cudów pojedynek, czasem w grę wchodzą Innowacje, ostatnio bawiliśmy się w Stan 51. W Star Realms grałem, nawet mi się spodobała. Dodatki też będą polonizowane?
@nexiplexi: To gra bardzo jednorazowa, jest tam kilka ze sobą powiązanych zagadek. Nie ma żadnego schematu, po prostu dążenie do rozwiązania. Jeśli nie będziesz mazał po kartach, to można przekazać/odsprzedać zagadkę innej osobie.