Wpis z mikrobloga

kurde to jest piękne XD
drużyna dostaje 0:3 w odbyt, koleś #!$%@?, szuka w głowie "który to most w Krakowie jest najwyższy i jak szybko tam dojadę żeby się zabić", a laska mu śmieszkuje nad nosem, bo pewnie jakaś Angelika wstawiła zdjęcie na facebooka...
XXDD
#pilkanozna #mecz #cracovia #pucharpolski wiem, że to nie #ekstraklasa ale też daję, no i oczywiście #logikarozowychpaskow
llllllll - kurde to jest piękne XD
drużyna dostaje 0:3 w odbyt, koleś #!$%@?, szuka ...

źródło: comment_qpA4W4QVSWxU4t8NnM0CIIJUwXAgN7E8.gif

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@i_found_a_whistle:
kto po filmie, bajce się tak zachowuje? nawet 7 latek potrafi lepiej wyjść z sytuacji

w mojej opinii, gość wygląda jakby teraz cała ta drużyna z racji tego, że przegrała miała otrzymać karę śmierci, oni tam grają na śmierć i życie czy po przegranym meczu mogą przystąpić do następnego?

gdybym tak się miał zachowywać po obejrzeniu czegokolwiek to wolałbym dla zdrowia psychicznego w ogóle nic
  • Odpowiedz
@JanuszProgramista: Aha czyli po filmie ok bo na film nikt aż tak nie reaguje?
I jakby ten gość nieco mniej regował to już by było ok?
Trochę mniej to znaczy jak dokładnie? Nieco więcej uśmiechu, machanie nogami czy co?

Absurdalne jest to twoje rozumowanie bo opiera się na tym, że nie pownien aż tak regować. Choć gość nie robi w sumie nic specjalnego poza siedzeniem z raczej nijaką miną. I
  • Odpowiedz
@pawel-wilk: w tym problem, że ja właśnie nie lamentuje nad tym, nie jestem załamany po tym jak wąż zjadł pieska (codziennie miliony zwierzał zjada inne zwierzęta)
po obejrzeniu tego przeszedłem do porządku dziennego
  • Odpowiedz
@JanuszProgramista: Myślę, że to była jednak pewna hiperbola, bo zdradzając ci pewien sekret: OP nie ma możliwości odczytywania myśli innych ludzi. Serio.

Tak więc fakt, że OP napisał że koleś chce skoczyć z mostu nie znaczy że koleś faktycznie chce skoczyć z mostu. Tak dla jasności.
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle: nie znasz całej sytuacji
dostałem bana na 5 dni bez żadnego ostrzeżenia za gif z wężem który zjada pieska z dodaniem _18, a w miedzy czasie na wykopie krążyły zdjęcia dzieci w kawałkach po aborcji, na które moderacja w ogóle nie reagowała

po całej sytuacji nie byłem wcale załamany, wykop to nie jedyny portal w internecie
chciałem tylko dowiedzieć się jakie treści można postwoać na wykopie bez ryzyka bana
  • Odpowiedz
@pawel-wilk: szanuję za ten zwiad, jak będę kiedyś rekruterem ABW to się do ciebie zgłoszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanuszProgramista: #!$%@? gościu, nie interesuje cię? to po #!$%@? komentujesz? #!$%@?...


@i_found_a_whistle: nie dyskutuj z nim, bo tylko baran prowokuje. To że koleś nie ma hobby, które potrafi pobudzić emocje i całe jego życie to programowanie (co zapewne i tak jest ściemą),
  • Odpowiedz