Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ja #!$%@?. wczoraj po pracy poszliśmy pić wódkę bo koledzy zmieniają pracbaze, znam siebie i postanowiłem że wyjdę o 21. o dziwo się udało, ale dalej, dalej to ja #!$%@?. spod knajpy miałem busa prawie pod dom, nie wiem czemu wsiadłem w inny i wysiadłem na metro świętokrzyska - myślę sobie zajebiście, jadę na politechnike i tam mam busa pod dom. nie wiem czemu ubzdurałem sobie że nie dojadę do domu bez muzyki, chyba ludzie siedzieli w metrze w słuchawkach i mnie naszła ochota na muzykę. wiedziałem że to nie lata 90 i już nie kupię słuchawek SANY za 4,90 w kiosku, więc postanowiłem pojechać do złotych tarasów xD #!$%@? że dzieliło mnie kilkanaście minut od domu. wpadam na dział ze słuchawkami, a tam #!$%@? hamy za 79zł, i akg za 119zł xD wziąłem akg i do kasy, potem jeszcze na dół do marketu po trzy smirnoff ice które #!$%@?łem czekając na 507 i do domu. pod domem kupiłem jeszcze dwa bacardi breezery, #!$%@?łem je przy kompie trując dupe dupie że ogląda #!$%@? filmy (jakieś #!$%@? tylko listy mnie kochaj do nigdy nie mów nigdy na tvn) i poszedłem spać nalewając sobie nalewkę babci do szklaneczki. przed zaśnięciem napisałem tylko smsa "biore nż" i obudziłem się #!$%@? i piję sobie trzeciego somerka xD aha #!$%@? te słuchawki nie polecam model y20 super #!$%@? hajs #!$%@?

#tysiacwypitychsomerkow #sluchawki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
ja #!$%@?. wczoraj po pracy poszliś...

źródło: comment_qcBNRLBcv2HXk8pUvwc4yyW2IfT3mMW8.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz