Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3
Gdzie znajdę żołądek kuroliszka?
Odkryłem już całą mapę velen i dalej żadnego nie kuroliszka nie spotkałem a potrzebuje dwie sztuki do alchemii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
  • 1
@Ausfahrt w Velen jest kilka kuroliszków i jeden też jest w Toussaint. Poodkrywaj trochę znaków zapytania. Na jednego kuroliszka jest zlecenie we Wroncach, gdy będziesz chciał uzyskać dostęp do usług mistrza płatnerza, ale o tym wspomniał
@Ant0n_Panisienk0. A jak nie znajdziesz to zespawnij sobie komendą. XD
  • Odpowiedz
@Ausfahrt: Jest na pewno jeden kuroliszek blisko brzegu rzeki na północny zachód od Oxenfurtu. Jeszcze jednego pamiętam na wyspie z nawiedzoną latarnią na Skellige, przy zachodnim brzegu.
  • Odpowiedz
  • 0
@HpALc_9000 dzięki, sprawdzę :)
@Fnque całe velen już odkryłem i żadnego nie spotkałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) gram na ps4 więc komendy odpadają
@bartleby wyśmienity olej przeciw drakonidom oraz wyśmienity olej przeciwko zwierzętom
  • Odpowiedz
@Ausfahrt: dla potomnych:
Kuroliszka można spotkać niedaleko wsi Jantra. Zaraz za wioską zobaczysz rozwidlenie w kształcie trójkąta, jedziesz od wioski, przecinając w połowie dane rozwidlenie, zobaczysz wystające drzewo po lewej stronie ekranu, następnie zobaczysz owce. Kuroliszek będzie polował na te owce.
Respawnuje się po kilku dniach.
Z moich miałem 100% dropa żołądka.
A poza tym to całkiem niezła farma czerwonych mutagenów jak na początek gry.
  • Odpowiedz