Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo, etyka nie jest mocną stroną trollnościowych kuców, pan Cebulski nie jest żadnym wyjątkiem, wręcz kolejnym potwierdzeniem.

Nie tylko uznaje ratowanie zdrowia i życia dziecka za coś na tyle niestosownego, że postanowił to wykpić, to w dodatku posłużył się zdjęciem personelu szpitala, w którym przedstawione osoby nie mają ze sprawą nic wspólnego, albo wręcz nie są już pracownikami szpitala.

Ciekawe, czy pozew o naruszenie dóbr osobistych i bezprawnego wykorzystania wizerunku ze strony osób widniejących na zdjęciu to też będzie powód do kpin i oznaka opresyjnego państwa, czy może okazja do refleksji?

Ta druga opcja jest dość wątpliwa, bowiem Kamil Cebulski jest znajomym z Justyną Sochą i powiela jej kłamstwa.

#bekazkuca #bekazpodludzi #patologiazewsi #bekazprawakow #antyszczepionkowcy #neuropa #4konserwy
S.....x - Jak wiadomo, etyka nie jest mocną stroną trollnościowych kuców, pan Cebulsk...

źródło: comment_mcYxGYU1o4eIQw6YCFdtxAFCsy0L5084.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@pijacka_czkawka: Bo to taki typowy kuc, który zapomniał dorosnąć i krytykuje wszystko co państwowe. Nie widzi, że są sytuacje, gdzie organy państwowe działają źle i wówczas należy im się krytyka, a są sytuacje, w których działają dobrze (jak powyższa) i wówczas ta krytyka nie tylko jest nieuzasadniona, ale i nieetyczna.

Nie da się pogodzić kręgosłupa moralnego i etycznego postępowania z chęcią okaleczania, wyziębiania, oślepiania, wykrwawiania własnego dziecka, jak również niszczenia jemu
  • Odpowiedz
@Slonx: @pijacka_czkawka: Ale zaraz, zaraz popadamy teraz w skrajność. Co to za rodzice którzy głodzą, okaleczają oślepiają itd. Potwornością jest wyrządzenie jakiejkolwiek krzywdy dziecku. Panowie kochani taką sytuacją od razu zajmuje się p o l i c j a i p r o k u r a t u r a bo to jest przestępstwo. Oczywiście niestety patologie istnieją i będą istnieć, ważne by było jej jak najmniej. Dochodząc do
  • Odpowiedz
@AngryKingpin: Fakty są takie, że lekarz na odmowę rodziców zgłosił sprawę do sądu.
Sąd ograniczył władzę rodzicielską w kwestii opieki okołoporodowej.
Rodzice porwali dziecko ze szpitala, mając ograniczoną władzę rodzicielską.
Policja zaczęła ich szukać, sprawą zainteresowała się prokuratura, sąd wyznaczył rozprawę na październik w kwestii ograniczenia władzy rodzicielskiej.

Wszystko ze strony państwa odbywa się jak należy.
  • Odpowiedz
@Slonx: Troszkę nie załapałem że chodzi o to aktualną sytuację z porwanym dzieckiem. Po prostu myślałem że chodzi o ogólny aspekt. Jeżeli wszelkie kroki zostały podjęte prawnie poprawne jestem po stronie państwa.
  • Odpowiedz
@Slonx: od milionera który wyleciał z roboty bo robił błedy ortograficzne i który udaje bezdomnego żeby nie zapłacić 100 zł mandatu nie oczekiwałbym rozsądnych przemyśleń.
  • Odpowiedz
@Slonx: W jaki sposób życie dziecka było zagrożone ? W ten sposób że rodzice nie chcieli aby szpital umył dziecku maź poporodową ? A może gorsze dla dziecka był fakt że szpital chciał podać niemowlakowi szczepionkę która została wycofana z rynku a pomimo próśb ze strony rodziców,lekarz nie chciał pokazać dokumentacji dla rodziców w języku polskiej dotyczącej szczepionki Poza tym jak można porwać własne dziecko ?
  • Odpowiedz
@Kielek96: Stopień poinformowania typowy dla wypokowego borda.

szpital chciał podać niemowlakowi szczepionkę która została wycofana z rynku


Szpital nie chciał dziecku podać niczego, co było wycofane z rynku. O wycofaniu szczepionki z rynku nawet antyszczepy nie bredziły, skąd to wytrzasnąłeś, to ja nawet nie.

Rzekomo wycofany z obrotu był preparat z witaminą K. W innym wpisie już się z tym kłamstwem rozprawiłem.

Szczepionki jak najbardziej mają ulotki w języku polskim i
  • Odpowiedz
@Slonx: Wiem tylko tyle co jest w obiegu informacji,czekam na rzetelne śledztwo i rozprawę przed niezwisłym sądem,sprawa jest niejasna i musi zostać wyjaśniona bowiem wydaje mi się że obie strony trochę kłamią.
  • Odpowiedz
@Kielek96:

Wiem tylko tyle co jest w obiegu informacji


Czyli w obiegu dezinformacji, bo nie wiesz prawie nic.

czekam na rzetelne śledztwo


No to w sprawie rodziców jest śledztwo prowadzone przez prokuraturę z art. 160 ust. 2 kodeksu karnego.

W szpitalu minister zlecił kontrolę, w mediach poparł lekarzy.

rozprawę przed niezwisłym sądem


Po co Ci to, skoro dalej piszesz

sprawa jest niejasna i musi zostać wyjaśniona bowiem wydaje mi się że
  • Odpowiedz
@Slonx: No i rodzice mają prawo się odwołać od tej decyzji sądu jeżeli się z nią nie zgadzają , ja nie znam akt wiec nie wiem czy sędzia miał racje czy nie.
  • Odpowiedz
@Kielek96:

Nie przez szczepionki czy maź płodową tylko przez to, że rodzice nie zgodzili się na ŻADNE zabiegi medyczny. W tym pobranie krwi do badań, czy umieszczenie gówniaka pod promiennikiem ciepła by się nie wychłodził.

Ciekawe co by szczekali rodzice i #!$%@? Socha jakby przez brak badań gówniak umarł.
  • Odpowiedz