Wpis z mikrobloga

@Agnaktor: Przede wszystkim designy ala kuroko (oczywiste przypodobanie do fujo) nie pasują do tej serii i wyglądają okropnie. Reżyserem jest przeciętniak więc wyczuwam że tempo akcji będzie za szybkie Jestem ciekaw jaka będzie reszta głosów ale już wiadomo że Reunthal bez Wakamoto to nie będzie to samo.
@Agnaktor: Czekam! W sumie chyba jedyna animacja którą naprawdę wyczekuje!
@GeneralX: Co do kreski to nie wygląda źle, ale spodziewałem się lepszego dopasowania do tematyki, chociaż przyznaję, że jest chyba odrobinę pod kobitki. Liczę, że nie przedstawią niektórych scen by wionęły homo erotyzmem, a w orginale trochę scen z potencjałem na to by się znalazło. Oby autorzy byli świadomi, że główny target ma trochę inne preferencje niż fujo. Jednak od
@GeneralX: @bzykacz: Bohaterowie w starej serii też byli ładnymi chłopcami, więc nie wiedzę problemu. Generalnie, wbrew temu, co niektórzy sugerują, anime "kierowane do fujo" są kilka klas subtelniejsze od anime kierowanych do kompletnych otaku, więc nie mam żadnych obaw z tego powodu.
Trudniej będzie mi się przyzwyczaić do nowych głosów Reinharda i Yanga. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Agnaktor: Zgadza się, ale na byciu ładnymi chłopcami się kończyło, a tutaj musimy poczekać co czas przyniesie. Jestem w miarę spokojny, bo chyba nikt z tak dużą grupą fanów nie będzie szedł na wojenną ścieżkę, a dziś też wbrew temu co się niektórzy piszą, nie robi się bardziej zboczonych rzeczy niż kiedyś, więc skoro kiedyś dali radę, to czemu nie dziś. Bawi mnie trochę, że jak zlewam zupełnie aktorów głosowych (seyiu?)
@bzykacz: Trzymaj

Director: Shunsuke Tada

Series Composition: Takagi Noboru0

Character Design: Kikuchi Youko, Katsura Tsushima, Teraoka Iwao

Animation director: Takayuki Goto

Mechanical Design: Atsushi Takeuchi, Tsuneki Shinobu, Shinji Usui

Original Mechanical Design: Naoyuki Kato

Producer: Production IG


@Agnaktor: Do nowych głosów ciężko będzie przywyknąć, szczególne przy takich postaciach jak Reunthal czy Oberstein.
3D statki kosmiczne. Dropped. Już wolę oryginał obejrzeć. Szczególnie, że Production IG robi ostatnio wyjątkowe gówno jeśli chodzi o jakość kreski i animacji. Do wyglądu bohaterów nic nie mam, reszta wygląda okropnie.
@Onii-chan-san_Senpai: W sumie, to nie do końca wiadomo. Możliwe, że jakaś część historii, która jeszcze nie była pokazana w formie anime. Albo coś z początku żeby można było potem robić kolejne serie.

@Higurashi777: Jakie studio nie korzysta z CGI, szczególnie do animowania mechów/statków kosmicznych? Chyba tylko Bones przychodzi mi na myśl, ale to jest klasa sama w sobie.
@Agnaktor: bones pokazało co potrafi w QUALITY scenach z 1 odcinka Alice to Zouroku ;) Nic do Bones nie mam generalnie, ale ich robota jest bardzo nierównomierna.
A to, które studio nie korzysta nie ma nic do rzeczy, trailer wygląda okropnie i tyle.
Btw z tego co wiem, to Sunrise nawet w najnowszych Gundamach nie korzysta również (choć mam jeszcze trochę do nadrobienia w tym temacie, to oglądałem ostatnio wszystkie PV
Alice to Zouroku

Bones


@Higurashi777: Chyba jednak miałeś na myśli J.C.Staff.
Ale rzeczywiście, jeszcze Sunrise standardowo animuje, ale oni mają kupę pieniędzy i fani Gundamów nie lubią zmian.
Nie mam zamiaru bronić Production IG, bo już od dłuższego czasu zawodzą, ale akurat ten zwiastun nastawił mnie umiarkowanie optymistycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba jednak miałeś na myśli J.C.Staff.


@Agnaktor: Ależ oczywiście, że nie :) Animacja 3D była robiona przez Bones (konkretnie te sceny z pościgiem, które oszpeciły całą serię), dlatego reszta wyglądała cudownie, bo reszta to już J.C. Staff, a ci jak się przyłożą to też cuda potrafią zdziałać (a jak nie, to widzimy też takie "perełki" jak Taboo Tattoo).
@Higurashi777: niby dlaczego production I.G. się kończy ostatnio wydali serię pod tytułem haikyuu i według mnie i wielu innych ludzi to arcydzieło animacje też ma świetną, w tym sezonie wydają ballroom e youkoso i też jest świetna więc dla mnie takie narzekanie na nic, owszem narzekać na cgi można a tym bardziej jak jest #!$%@? słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°)