Wpis z mikrobloga

#watchboners #zegarkiboners #zegarki

Dzisiaj przedstawiam Wam, moi drodzy miłośnicy zegarków, Luzern Laco. Piękny automat, stworzony specjalnie dla pilotów.

Załączam zdjęcie w dzień i po zmroku z funkcją podświetlania tarczy. Piloci w końcu czasem muszą latać w warunkach nocnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zegarek do tego umożliwia szybkie odpisywanie na sms, odrzucanie/przyjmowanie rozmów, dyskretnie informuje o zbliżających się zapiskach z kalendarza, ma timer do gotowania/parzenia kawy, umożliwia przesuwanie slajdów w czasie prezentacji i ściągę z ich treści, otwiera/zamyka mi garaż w domu, steruje oświetleniem, pokazuje maile jedynie od kilku ważnych w moim życiu osób, steruje muzyką w domu i słuchawkach streamowaną z Deezer lub Spotify, mówi mi gdzie mam jechać w czasie nawigacji samochodem, uczy słówek języków obcych z flashcards, pokazuje jak daleko do pełni księżyca, mierzy czas spędzony na poszczególne projekty, czas w dowolnym miejscu na ziemi z konwersją stref, zamienia waluty jednym zapytaniem głosowym i umożliwia szybkie nagrywanie rozmowy z kimkolwiek, gdziekolwiek. W razie potrzeby.

przesympatyczny_pan - #watchboners #zegarkiboners #zegarki 

Dzisiaj przedstawiam W...

źródło: comment_PgANbi9bauXufNoUPN4wy8AYejaQz3rr.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach