Wpis z mikrobloga

Pomyślałem sobie, że trochę już w tych krypto siedzę ale za bardzo nie dzielę się żadnymi pomysłami. Dlatego postanawiam założyć tag #astroctrejduje w którym będę wrzucał moje przewidywania odnośnie pompek na szitcoinach. Przewidywania będę opierał na nadchodzących wydarzeniach + podstawy analizy technicznej. Jak zbankrutuje to na oczach wszystkich xD Tak więc zapraszam do obserwowania.

Na pierwszy ogień rzucamy #nexium #nxc
Podstawowe info tutaj: https://coinmarketcap.com/assets/nexium/.
Więcej tutaj: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1630816.0

Token #nxc będzie walutą w grze Beyond The Void. Gra wychodzi 27 września. Według mnie premiera gry ciągle nie w cenie i szykuje się pompka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moment wejścia: 8360
Take Profit: 16000
Stop Loss: 7500

#kryptowaluty #altcoin #astroctrejduje
A.....c - Pomyślałem sobie, że trochę już w tych krypto siedzę ale za bardzo nie dzie...

źródło: comment_3NRN2US9YjuIhgfVIN9nkIW93eezdVcg.jpg

Pobierz
  • 14
@emes555 taki mam plan. Jeśli coś nie będzie szło po mojej myśli. W tym przypadku hype będzie za mały albo pojawi się jakieś niekorzystne info to daję znać o swoim wyjściu. Na tym ma polegać ten tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KucykMocy: W ogóle nie ubierałbym tego w procenty. Bo co mówi 50% szasny? 1/2. Czyli to że w dwóch identycznych sytuacjach raz pójdzie w górę, a raz w dół. To nie mówi nic. Bo nie ma nigdy dwóch identycznych sytuacji. Są jedynie analogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Astroc: Spoko wygląda ta gra, jednak na YT mało wyświetleń przy trailerach, na steam komunikat "Ta gra została wybrana do dystrybucji dzięki Greenlight!" a poniżej "Greenlight zostało wycofane. Więcej informacji o tym, jak wydawać gry na Steam znajdziesz w tym wpisie na blogu."

No nie wiem
@podkan: nie chodzi tu o graczy a o trejderów którzy w związku z premierą gry liczą na pompkę. Kwestia wyprzedzenia ich. Jeśli prześledzi się wykres wstecz to widać bardzo duże zakupy bo cenie wyższej jak obecnie. Ktoś będzie chciał te zyski zrealizować i liczę że wraz z premierą gry będzie pchnięcie w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cena #nxc wciąż jest dobra :)