Wpis z mikrobloga

elo sory za spam na tagu ale tak jakby chodzi o wydanie ponad 4k więc muszę zapytać:
Czy studia podyplomowe pt. - "
Studia podyplomowe w zakresie programowania i zastosowań komputerów: sekcja Projektowanie i tworzenie aplikacji dla platformy .NET" może mieć jakąś przyszłość? Nie jestem prawie wcale into programowanie, mam licencjat z ekonomi i chcę się na podyplomówce nauczyć programić coś, żeby po prostu robić normalny hajs i nie żyć jak robak. Myślicie, że ta furtka jest spoko? Mam zamiar w miare ostro pracować w ciągu tego roku, żeby sporo z tego wyciągnąć. #programowanie #pytanie
  • 10
@kimoz: Kończyłem podobne studia podyplomowe na Politechnice Wrocławkiej. Daje to tyle, że masz dyplom ich ukończnia. Jeżeli chcesz faktycznie zdobyć jakąś wiedzę, pracuj sam, do końca.
Wracając do pytania. .NET - jak najbardziej.
@Noxon: ale koniec końców pracujesz w tym ? :D wiem, że te podyplomówki to nie furtka do kariery i potrzeba troche pracy, ale trzeba chyba przyznać, że dają pewną baze na której mozna się opierać.
@kimoz: Pod koniec podyplomówki udało mi się znaleźć moją pierwszą pracę w IT. Więc nie trać nadziei. Pracuję do dziś, już ponad 2 lata.
@kimoz: dzięki, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to możliwe, że na wiosnę będzie kolejna "edycja". Docelowo 10 zjazdów w weekendy, więc można zawsze dojechać kawałek. A Toruń super miasto :D.