Wpis z mikrobloga

@gapcioq: zacznijmy od polskiej wersji Ali, litości... co do samego telefonu, nie brać iPhona z Chin jeżeli nie kupujesz go na miejscu w sklepie Apple, refurby/składaki/padaki prawie jak pamięci 2TB za 1$. Może z 0,000001% kupowanych tam iPhonów jest zdatnych do użytku bez części z 10 innych
  • Odpowiedz
@gapcioq: W ofertach kart pamięci "128GB", które mają tak naprawdę 8GB też bywa pełno pozytywnych opinii, bo ludzie widzą w eksploratorze "wolne 120GB" i nie sprawdzają czy naprawdę da się wgrać tyle danych. Ludzie lubią też usprawiedliwiać swoje nieudane zakupy opowiadając dookoła, że zrobili dobry interes.
  • Odpowiedz
@gapcioq: Wtedy musi się przyznać, że kupił szmelc. Łatwiej jest zaklinać rzeczywistość i wmawiać wszystkim, że to był dobry zakup.
  • Odpowiedz
@gapcioq: poza rym jak nie masz kasy na 5s z polski to chyba nie ma sensu się pchać w iOS i sprzęt apple bo kupno z Ali to już w ogóle głupta
  • Odpowiedz
@gapcioq: Nie tak dawno temu sprzedawałem tutaj 5s. Jeden mireczek kupił a w ogóle to cena była dla niego za niska ! Wiec sprzedałem mu drożej niż chciałem pierwotnie. Dorzuciłem mu nawet jakieś obudowy gratis. I to nie byle jakie. Telefon jak nowy poza dwoma kropkami na obudowie od piasku czy czegoś tam co wpadło pod kejsa
  • Odpowiedz