Wpis z mikrobloga

Siemka poszukuję jakieś najtańszej opcji aby mieć internet w telefonie. Może być to całkiem osobna karta tylko pod internet lub ewentualnie jakaś oferta ale nie zależy mi by były tam jakieś pakiety minut czy coś ale głównie internet.
Pakietu nie musi być jakoś dużo, 1-2 GB na miesiąc starczy bądź po prostu ileś tam do wykorzystania w nielimitowanym czasie lub długim xd
Zależy mi by była to tania opcja

#telefony #siecikomorkowe #internetmobilny #pytanie #pytaniedoeksperta #orange #play #tmobile #plus
  • 26
@dlugi8 jak tak mało to chyba nju ale internetowy a nie normalny, umowa na czas nieokreślony ale za to 40 GB za 29 zł - płacisz proporcjonalnie do tego ile zużyjesz. później ilość neta wzrasta więc płacisz proporcjonalnie mniej.
@Pan-Zly O no to chyba spoko opcja :)

@Alkreni Właśnie korzystałem przez pewien czas z darmowego aero i to była męczarnia xd
Ale z tych płatnych pakietów chyba nie trzeba captchata wpisywać
@fesaczi nie mam, musiałbym po prostu kartę zamówić czy to nie tak łatwo?
Doladowalbym sobie np za 10 zł, przedłużył konto o rok ta promocja i na cały rok bez dodatkowych kosztów korzystam a jeśli chce więcej internetu to znowu np doładowuje 10 zł?
Edit
A nie bo tam jakieś są terminy tych pakietów :/
@fesaczi aa myslalem że chodzi o ważność konta wychodzacego. Czyli o ważność pakietu się nie martwię bo wysyłam te SMS za sumę 3 zł i dorzucam sobie pakiet internetu jak potrzebuje.
Spoko opcja. Tą kartę po prostu zamawiam czy trzeba coś mieć w sobie specjalnego żeby ją mieć? xd
@TenTypFarmer: O tego szukałem. Na plusie i można wszystko załatwić przez internet. Niepokoją mnie tylko te faktury. To w końcu jest to abonament, czy zwykłe "na kartę" gdzie jak mi przestanie być potrzebna to wyrzucam do śmieci. Orientujesz się może?
@dlugi8: możesz sobie kupić z allegro i powinno wyjść taniej niż doładowywać i kupować starter osobno, tam są też karty z 1410 GB nie wiem czy ten pakiet też można przedłużyć, trzeba by się zapytać kogoś z orange